Bedava hediye

Bu konuyu okuyanlar

hsnbzkrt44

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Bunu yapınca bana bol bol dua edersiniz huaweiden nasıl bedavadan hediye alırsınız sadece huawei telefonun olması yeterli telefonun ayarlar kısmına girin ve enüstte arama yerine deneyim diye yazın ve orda kullanıcı deneyim anketi gelistirme cikacaknona girin ve katif hale getirin sonra destek

quaresma71

Asistan
Reaksiyon puanı
185
Bunu yapınca bana bol bol dua edersiniz huaweiden nasıl bedavadan hediye alırsınız sadece huawei telefonun olması yeterli telefonun ayarlar kısmına girin ve enüstte arama yerine deneyim diye yazın ve orda kullanıcı deneyim anketi gelistirme cikacaknona girin ve katif hale getirin sonra destek
Ee sonra destek uygulamasına girip ne yapacağız hacı abi

egee358

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Valla ben hediyemi aldım huawei mavibahçe servisinden (telefonumu garantiye vermiştim gelince hediye verdiler)

Umutcan0334

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bedava hediye dediği olay şu: Huawei müşteri hizmetlerini arıyorsunuz şikayetinizi veya isteğinizi söylüyorsunuz, size memnuniyet anketi linki gönderiyor doldururken önerilerinizi yazabileceğiniz bir kısım var oraya önerinizi yazıp altına telefon numarası adres ad soyad gibi bilgileri giriyorsunuz ondan sonrası Huawei size kulaklık ve şarj aleti hediye gönderiyor. Kimisine kulaklık adaptörü ve şarj aleti, kimisine de selfie çubuğu gönderiyor. Bu şekilde bir sürü hediye alan kullanıcı var. Dipnot: bazı müşteri temsilcileri ankete ad soyad adres telefon numarası yazın diye yönlendiriyor.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,107
Arkadaşlar bana para verin size hediye vereyim. Paranız %100 güvede olacaktır. Hediyeyi para ile verirsen hediye olmuyorki . Fakat olsun bana parayı yollayın ben hediye atarım size.