Beceriksizim.

Bu konuyu okuyanlar

Profhh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Evet ben beceriksizin tekiyim yazılımı hiç yapamıyorum yaşıtlarım bir suru kod yaziyor src dosyası açıyor docs dosyası açıyor onların içne init.py falan giriyor ben hiç anlamıyorum.En büyük isteğim yazılımcı olmak ama beceriksizin tekiyim tek bildiğim if else galiba bu iş bana uygun değil ağladığımı hatırlıyorum beceriksiz olduğum için çok fazla detaya girmeyeceğim ama birkaç defa bazı kişileri hayal kırıklığına bile uğrattım bu konuda beceriksiz olduğum için.Neyse yazın bişeler işte.

judger90

Asistan
Reaksiyon puanı
61
bu dünyada beceriksizler her zaman en başarılı olur unutma :)

Şaka bir yana öğrenmek için hiç bir zaman geç değil yaşıtlarım demişsin bir yerde buna dayanarak daha çok küçük olduğunu düşünüyorum yazılım konusunda hala çok ihtiyaç var çalıştıkça başarıyı yakalayacağına inanıyorum yeterki pes etme devam et

Reaksiyon puanı
150
Evet ben beceriksizin tekiyim yazılımı hiç yapamıyorum yaşıtlarım bir suru kod yaziyor src dosyası açıyor docs dosyası açıyor onların içne init.py falan giriyor ben hiç anlamıyorum.En büyük isteğim yazılımcı olmak ama beceriksizin tekiyim tek bildiğim if else galiba bu iş bana uygun değil ağladığımı hatırlıyorum beceriksiz olduğum için çok fazla detaya girmeyeceğim ama birkaç defa bazı kişileri hayal kırıklığına bile uğrattım bu konuda beceriksiz olduğum için.Neyse yazın bişeler işte.

Zaten 1 mesajın var onunda gereksiz bir konuda beceriksiz oldğunu anlatmandan kazanmışsın.

Profhh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Zaten 1 mesajın var onunda gereksiz bir konuda beceriksiz oldğunu anlatmandan kazanmışsın.
:(
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu dünyada beceriksizler her zaman en başarılı olur unutma :)

Şaka bir yana öğrenmek için hiç bir zaman geç değil yaşıtlarım demişsin bir yerde buna dayanarak daha çok küçük olduğunu düşünüyorum yazılım konusunda hala çok ihtiyaç var çalıştıkça başarıyı yakalayacağına inanıyorum yeterki pes etme devam et
Saol

defacerGLD

Profesör
Reaksiyon puanı
3,067
Video dan izliyorsan ondandır yazdıklarına göre python öğrenmek istiyorsun önce python u bir ihtihza dan öğren ana hatları sonra bitince buraya 3.8.5 Documentation

Yada direk 3.8.5 Documentation geçebilirsin Windows ise c# öğren

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Hocam bir işte başarılı değilseniz farklı bir iş dalına yönelin. Elbet yeteneğinize ve becerinize uygun bir uğraş bulacaksınız. Bu yolda kendinizi tanımanız önemli. Sınırlarınızı biliyor olmalısınız. Şöyle düşünün. Fiziksel olarak yeterli olmayan bir insan halter yapamaz. Fakat haltercinin beceremediği bir işi bu kimse başarıyla yerine getirir. Herkes aynı işi aynı başarıyla yapacak diye bir şey yok. Yeter ki kendinizi bulun, tanıyın

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,159
Neye hevesliysen ona yönel. Zorla kendine bir şeyleri öğretmeye çalışma. Beynin o yükün altına giremediğini bil.
Program dilini kenara bırak Pc toplama ve Formatlamayla uğraş. Yada ne bileyim Pc modifikasyon zevkli iştir belki dahada objektifsin bir kasayı dizayn etmekte.
Yada ne bileyim Corel Draw programını öğren. Çoğu işlerde Corel Draw olmasa o işler yürümüyor.