Bazı konulara cevap yazmak kısıtlanmalı

Bu konuyu okuyanlar

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Özellikle "Telefon Önerileri" konularında mesaj yazmak için sınır gelmeli. Çünkü konu hakkında bilgi sahibi olmayan üyeler bile, sırf mesaj kasıp rütbe arttırmak için veya önerdiği telefonu kendisi kullandığından yanlış öneriler verip, konu sahiplerini yanlış yönlendirebiliyor.
Bu konuya el atmanızı rica ediyorum. Örneğin, telefon önerilerinde en az 400 mesajı bulunan üyeler yardımcı olabilir. Umarım açtığım bu konu dikkate alınır.
İyi günler :)

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
1000 küsur mesajı olan üye bazen 10 mesajı olan üyeden daha kötü önerilerde bulunabiliyor.

Ayırca telefon önerileri forumun en aktif bölümlerinden biridir. Bir, Buna biz yetişemeyiz, iki, üyeler de bu konu altına mesaj yazmaktan bezer.
Şahsen her mesajım için onay beklesem herhalde o konuya mesajı yazmayı bırakırım :)

Son düzenleme:

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
1000 küsur mesajı olan üye bazen 10 mesajı olan üyeden daha kötü önerilerde bulunabiliyor.

Ayırca telefon önerileri forumun en aktif bölümlerinden biridir. Bir, Buna biz yetişemeyiz, iki, üyeler de bu konu altına mesaj yazmaktan bezer.
Şahsen her mesajım için onay beklesem herhalde o konuya mesajı yazmayı bırakırım :)
Haklısınız hocam, teşekkürler.

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Bu durumu yönetim kısıtlamasıyla yapmaktan ziyade üyelerin kendilerini, bilgili olduğu konuyu, yardımcı olabileceği alanları bilerek yorum yapması çözebilir. Kendimizi her konuda bilgili sanarsak, her kullandığımız ürünü en iyi diye tanıtırsak burada iş yanlış yönlendirmeye giriyor. Yanlış yönlendirmenin cezasını forum yönetimi olarak kesebiliriz fakat burada da tespit edebildiklerimizi inceleme altına alabiliriz.Sizin rapor sistemini aktif olarak kullanıp bizi yönlendirmenizi bekleyebiliriz sizlerden.

Benim şu ana kadar 842 mesajım var. Kendimi donanım, bilgisayar alanının bazı birimlerinde bilgi verebilecek seviyede görüyorum. Telefon kısmında toplamda 10 mesajım yoktur. Neden? Çünkü kendimi o alanda insanları yönlendirebilecek kadar donanımlı, bilgili görmüyorum. Donanım konusunda eksik olduğumu düşündüğüm konularda @Görkem Say @met 35 @aimnil den yardım istiyorum. Bunu bütün üyeler uygularsa eminim forum olarak daha az bilgi kirliliği olan bir seviyeye ulaşacağız.

Reaksiyon puanı
8,012
Apple ile ilgili konu açanlara inatla Xiaomi , Oneplus önerenlere de kısıtlama getirilmeli ona bakılırsa. Adamın 2000 geçik mesajı var fakat saçma sapan yorumlar yapıyor. Daha foruma yeni katılmış arkadaşlar çok daha iyi yorumlar yazabiliyor. Bence de uyarı puanı yeterli olur kısıtlama saçma biraz.

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Bu durumu yönetim kısıtlamasıyla yapmaktan ziyade üyelerin kendilerini, bilgili olduğu konuyu, yardımcı olabileceği alanları bilerek yorum yapması çözebilir. Kendimizi her konuda bilgili sanarsak, her kullandığımız ürünü en iyi diye tanıtırsak burada iş yanlış yönlendirmeye giriyor. Yanlış yönlendirmenin cezasını forum yönetimi olarak kesebiliriz fakat burada da tespit edebildiklerimizi inceleme altına alabiliriz.Sizin rapor sistemini aktif olarak kullanıp bizi yönlendirmenizi bekleyebiliriz sizlerden.

Benim şu ana kadar 842 mesajım var. Kendimi donanım, bilgisayar alanının bazı birimlerinde bilgi verebilecek seviyede görüyorum. Telefon kısmında toplamda 10 mesajım yoktur. Neden? Çünkü kendimi o alanda insanları yönlendirebilecek kadar donanımlı, bilgili görmüyorum. Donanım konusunda eksik olduğumu düşündüğüm konularda @Görkem Say @met 35 @aimnil den yardım istiyorum. Bunu bütün üyeler uygularsa eminim forum olarak daha az bilgi kirliliği olan bir seviyeye ulaşacağız.
Aynen katılıyorum. Herkes alim olduğu konuda mesaj yazarsa bu hem kullanıcılar için hem de site için iyi ve faydalı olur. Aksi durumda karmaşaya sebep olur

26¥¥26

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,554
Bende bazen bunlara sinir oluyorum.zFare bozulmuş.Hemen kesin çözüm kardeş bi format at.