Bayram ziyareti

*SiRiNe*

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar,

Yeni bir buluşma ve yine ben :stuart:

Diyorum ki bayram olması nedeniyle farklı ve anlamlı bir buluşma yapsak nasıl olur..?

Şöyle ki önce bir Huzur evini ziyarete gidip büyüklerimizin halini hatrını soralım sonrasında da sinema yapsak...!

Tarih : 11 Aralık Peşembe (Bayramın 4. günü)

Nedersiniz...?

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Süper bir fikir :) :) İnş buluşup dediğinizi yaparsınız :)

Keşke bizde aşkımla katılbilseydik size :)

*SiRiNe*

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Sizide aramızda görmeyi isterdik tabi =)

Biraz acil bir buluşma olacak bu.. :D

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
dimii :D banada öle gibi geldiii :D

*SiRiNe*

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Ama anlamlı ve güzel bir buluşma olacak :)

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
eeeeee hadiii kimse yok muuuu =)

huhuhuuuuuu şirinem buluşma diyor milleett :D

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Hım ben katılamıycam aramızda 6 saatlik yol var.:D

winstoncash

Profesör
Reaksiyon puanı
18
geçen buluşmaya son anda çıkan önemli bir işim nedeniyle katılamamıştım ama bu sefer gelmeyi çok isterim. Huzurevi ziyareti çok güzel düşünülmüş, tebrik ederim. Fakat bayram günü sinema nasıl olur bilmiyorum. Tabi çoğunluğun fikri önemli olan ama sinema fikri çok sıcak gelmedi bana. program, yer ve saat kesin belli olunca katılım durumumu bildiririm inşallah. Herkese hayırlı bayramlar...

*SiRiNe*

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Kesekci önceliğimiz huzur evi olacaktır.

Yarın akşam yeri netleştirip bilgi vereceğim.

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Kütahyada bi kaptırdıkmı en fazla 3 saatte oradayım :D

CZC

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Güzel bir düşünce.
Çoğu zaman yılın 365 günü yalnız da olsalar bayram günleri daha bir acıtır huzurevi sakinlerini herhalde..
İnşallah organize edersiniz böyle birşeyi..
Bir de gözlem : Gittiğinizde cep telefonuyla dahi olsa birkaç kare foto çektirin yaşlılarla. Bir anda hayata bağlandıklarını; bayansa saçlarına-başörtülerine, erkeklerse saçlarına-sakallarına çekidüzen verdiklerini farkedeceksiniz.
Ve bol bol duygulanacak ve dua alacaksınız. "Bir daha ki bayram da gelin yavrum" diyeceklerdir :)

*SiRiNe*

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Çok güzel bir ziyaret olacağından şüphem yok, M@jesty dediğin gibi bi kaç kare fotoğraf çektirmek istediğimiz de nasıl kendilerine çeki düzen vereceklerini tahmin edebiliyorum..

Bizim evimizde de büyük var ve bayram da çocuklar gibi şen gelen insanları gördükçe seslerini duyduyça hep gözleri doluyor acaba bazen bizim yanımızda mutlu değil mi diye düşünüyorum ama hayır mutlu bu başka bişey, başka bir duygu .... biz bizeyken hadi fotoğraf çekinelim dediğimde bile hemen kendine bi çeki düzen verir yüzünde farklı bir mutluluk belirir... Ki biz onun hep yanındayız sadece bayramda değil her zaman ziyaretçisi onu sevenleri geliyor bu durumda bayramda geenleri görünce bu kadar duygulanıp hüzünleniyorsa Huzur evindeki büyüklerimiz kim bilir ne duygular içindedir...

Birileri tanıdıklarını beklerken birileri de hiç tanımadıkları insanların öpmek üzere ellerini istemelerini beklemekte...

TempesTs

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Pek katilimci olacagini sanmam. Millet bayram planini, bayram gelmeden bir hafta once yapiyor hemen hemen. Sunu yapariz, bunu yapariz derken millet uygulamaya gecmistir. Kimisi sehir disinda, kimisi sehir icinde... Simdi iptal edip bunu yapalim diyeceklerinide sanmam ama katilimcisi olmasi dilegi ile... ( Ustte tutalsunda gorsunler, karalayin bir seyler )