Baykar'dan uzaktan eğitime destek için 5 bin bilgisayar tablet

Bu konuyu okuyanlar

USTA DELETE

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Milyonlarca öğrencinin EBA'yı kullandığını da düşünmüşlerdi..
Eba altyapısına yatırım yapıldı zaten yaz aylarında. Ama Bakan bu sorunla ilgili dünya genelinde bir sorun var dedi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

15 yıl önce de aynı iktidar vardı, 15 yılda düzeltilemez derecede mi kötüydü ülke?
Abla yavaş yavaş düzeliyoruz zaten şuan 15 yıl önceye aynı değil.

Emir Aydın

Dekan
Reaksiyon puanı
3,635
Abla yavaş yavaş düzeliyoruz zaten şuan 15 yıl önceye aynı değil.
Siyasetle gram alakam yok, hiç de araştırmadım. Ayrıca kesinlikle tarafsız olduğumu da belirteyim.
Ancak şu anki yönetim ülkeyi iyi yönetiyor diye düşünmek bence pek doğru değil.
Sadece ekonomi anlamında eleştirmiyorum, 2020 yılında olmamıza rağmen adalet, eğitim-öğretim konularında da büyük bir eksikliğimiz olduğunu düşünüyorum. Ekonomi zaten içler acısı. Bence geriye doğru gidiyoruz.

USTA DELETE

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Siyasetle gram alakam yok, hiç de araştırmadım. Ayrıca kesinlikle tarafsız olduğumu da belirteyim.
Ancak şu anki yönetim ülkeyi iyi yönetiyor diye düşünmek bence pek doğru değil.
Sadece ekonomi anlamında eleştirmiyorum, 2020 yılında olmamıza rağmen adalet, eğitim-öğretim konularında da büyük bir eksikliğimiz olduğunu düşünüyorum. Ekonomi zaten içler acısı. Bence geriye doğru gidiyoruz.
20 yıl önce hiç bişey yoktu iyiyiz yani.
Musluktan düzgün bir su akıyor.
Dağın arasından tünelden geçiyon kaymak gibi yol, çevren tertemiz şehir içi ulaşım gelişti köyüne patikalar dan gitmek zorunda değilsin bence iyiyiz yani nereden bakarsan bak ama ülkenin ekonomisi hep düşük zaten paramızın değerli olduğu zaman varmıydı hiç yoktu Avrupa'nın temeli var buharlı makinesi Kocaman bir sanayi devrimi var zamanında çok geç kaldık. Araba üretimleri bile sabote edilti en ufak bir markamız bile olamadı ama hala yerli üretim olmasın diye uğraşan bir çok insan var o yüzden hükümet ne kadar uğraşırsa uğraşsın vatandaşın istemezse ilerleyemezsin devrimi kötüleyen de bizim vatandaşımız Togg u kötülemeye çalışanda.

Son düzenleme:

USTA DELETE

Asistan
Reaksiyon puanı
114

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,108
İçine MTK6582 koyarlar. Al sana tablet .

Emir Aydın

Dekan
Reaksiyon puanı
3,635
20 yıl önce hiç bişey yoktu iyiyiz yani.
Musluktan düzgün bir su akıyor.
Dağın arasından tünelden geçiyon kaymak gibi yol, çevren tertemiz şehir içi ulaşım gelişti köyüne patikalar dan gitmek zorunda değilsin bence iyiyiz yani nereden bakarsan bak ama ülkenin ekonomisi hep düşük zaten paramızın değerli olduğu zaman varmıydı hiç yoktu Avrupa'nın temeli var buharlı makinesi Kocaman bir sanayi devrimi var zamanında çok geç kaldık. Araba üretimleri bile sabote edilti en ufak bir markamız bile olamadı ama hala yerli üretim olmasın diye uğraşan bir çok insan var o yüzden hükümet ne kadar uğraşırsa uğraşsın vatandaşın istemezse ilerleyemezsin devrimi kötüleyen de bizim vatandaşımız Togg u kötülemeye çalışanda.
20 yılda hiç bir şey yapmadık demiyorum ben.
Bahsi geçen yenilikler her halükarda yapılacak zaten. Asfaltı yönetim kendi eliyle dökmüyor zaten, söylüyor gidip yapıyorlar. Burada herhangi bir çocuk da olsa bunu yapabilir.
Eskiden paramız değersizdi, artık daha değersiz.
Geriye doğru gidiyoruz...

Burası siyaset bölümü değil, susalım.

USTA DELETE

Asistan
Reaksiyon puanı
114
İnşallah . Eba kaldıracak potansiyelde bir tablet yaparlar. Hiçbir halta yaramayan yazılım atarlar miss gibi olur.
Sanmam yazılım atmazlar devlet dağıtmıyor zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

20 yılda hiç bir şey yapmadık demiyorum ben.
Bahsi geçen yenilikler her halükarda yapılacak zaten. Asfaltı yönetim kendi eliyle dökmüyor zaten, söylüyor gidip yapıyorlar. Burada herhangi bir çocuk da olsa bunu yapabilir.
Eskiden paramız değersizdi, artık daha değersiz.
Geriye doğru gidiyoruz...

Burası siyaset bölümü değil, susalım.
Dediğim gibi bugün girdim sadece siyaset işine bugünde bitmiştir bu forumda.

Son mesajlar