Battlefield Play4Free Oynamayan Kalmasın

IuTKuI

Profesör
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=75364]dgncn[/MENTION] :D :D Bravo dostum başarılı :D Hala Play4Free he ben de bir sevemedim. Bravo SDN'e vallahi. Nasıl da toplandı bu kadar bravo :D

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
korpe diye birsi var ben değilim. benim nick cipil siftah yapamadık nette yavas

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Sürekli oyundan atıyor sunucu. :p

ktlpby

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Oyun bozuldumu yoksa benim pc mi bozuldu ? SDN olarak bi başladık oyuna sunucuları çökerttik sanırım ahahahah d:

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Gençler valla denildiği gibi kartlardan silahta çıkıyor yada sizin kazandığınız puan ile günlük yada haftalık silah alabiliyorsunuz herşeyi geçtim funds satın alma ekranına gelin sağda free funds tarzı birşey var ona tıklayın sponsorluk sitesi açılıyor oradanda funds toplayabilirsiniz :)

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Bi profil daha oluşturdum aynı profil içinde,bu sefer sniper çektim be :D

Lakin buda adam vurmuyor nasıl işse anlamadım :/

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Bi profil daha oluşturdum aynı profil içinde,bu sefer sniper çektim be :D

Lakin buda adam vurmuyor nasıl işse anlamadım :/
Sniper ile kafaya doğru vur daha çok hp götürür tek seferde. Bir de yakından vurunca daha çok hp götürür.

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Sniper ile kafaya doğru vur daha çok hp götürür tek seferde. Bir de yakından vurunca daha çok hp götürür.

Ya galiba CS'de ki gibi tek seferde ölmüyor adam bi kaç kere saydırmak lazım :D Çaktım olayı,beni sardı baya oynuyorum.

mcandan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadas tamam ücretsiz filan ama, indirdime degmedi sahsen.Hedef tutturmak çok zor. Para üzerine kurulmus o belldide. Sallasan bug'a degecek, hiçmi önem vermemişler oyuna. Zaten aracları kimse kullanamıyor :D çok değişik geldi bana bu oyun. En iyisi cs oynayın! :D

Çoluk çocuk çok fazla değilse denenebilir diyeceğim de şu tatil döneminde çok mantıksız olur.
Sohbeti kullanacak pek bi fırsat olmuyo zaten, ama oyun çok düzensiz.

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Battfield 3 oynuyan varsa multi player oynuyalım beyler :D

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Ya galiba CS'de ki gibi tek seferde ölmüyor adam bi kaç kere saydırmak lazım :D Çaktım olayı,beni sardı baya oynuyorum.

Mesafe arttıkça merminin yer çekimi etkisi ile aşağı çekme durumunu göz ardı etmeyin. Örneğin hedefi zar zor görüyorsanız normalden 1-2 cm yukarı ateş edin.

ktlpby

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Aynen samilcan a katılıyorum.Yeni hesap açtım yine :D:D off :D Eee ne zaman toplanıyoruz :D

ktlpby

Doçent
Reaksiyon puanı
0
alışma süreci diyelim:D

Bu arada oyun dün giriyordu ne oldu bilmiyorum bu gun oyuna giriyorum server seçiyorum kapışacağım mapa girerken yükleniyo ama map açılmadan kapanıyor ne bir hata veriyor ne başka bir şey sadece kapanıyor sebebini bilen bulan vr mı ?

her şey güzel oyuna girecek hatta

the game found was joined successfully

bu yazı filanda ekranda görünüyo ama ondan sonra direk kapanıyo hiç bi sorun çıkarmadan POFFF

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
alışma süreci diyelim:D

Bu arada oyun dün giriyordu ne oldu bilmiyorum bu gun oyuna giriyorum server seçiyorum kapışacağım mapa girerken yükleniyo ama map açılmadan kapanıyor ne bir hata veriyor ne başka bir şey sadece kapanıyor sebebini bilen bulan vr mı ?

her şey güzel oyuna girecek hatta

the game found was joined successfully

bu yazı filanda ekranda görünüyo ama ondan sonra direk kapanıyo hiç bi sorun çıkarmadan POFFF

Güncelleme gelmiş oyuna yükledim bakalım sorun çıkaracak mı ?

ktlpby

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Sistemi düne geri yükledim oyunu kaldırdım şimdi tekrar kuruyorum :D Bakalım olacak mı :D yeni hesap bile açtım :D

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Eskiden 20 level sondu 18 de bırakmıştım bugün buradan heves ettim oynadım tek başıma :D Bazı buglar giderilmiş yeni haritalar falan gelmiş. :)

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Ben çok uzun zaman önce başlamıştım ama oynamaya :)

Öyle olsa bile zor ya :D Düşünüyorumda bir adamdan 50 xp veriyor bayraktan 200 xp işte asistten filan 30 xp 5. leveldeyim 6. için 15000 xp ne istiyor 20. yi düşünemiyorum :D

bu arada [MENTION=22018]PylsWeb[/MENTION] fena oynuyor ya :D

PylsWeb

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Öyle olsa bile zor ya :D Düşünüyorumda bir adamdan 50 xp veriyor bayraktan 200 xp işte asistten filan 30 xp 5. leveldeyim 6. için 15000 xp ne istiyor 20. yi düşünemiyorum :D

bu arada @PylsWeb fena oynuyor ya :D

haha :D teşekkür ederim iyi oyundu ama RPG mermilerim bitmese görürdünüz siz :D

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
O değilde :D Forumun bir kan dökme potansiyeli varmışta benim haberim yokmuş bu konunun bu kadar patlayacağını bilseydim daha önce açardım :D