Battlefield kasıyor

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
427
Sistemim

i5 6300HQ GTX950M 16 gb ram​

Youtubeden battlefield 1 videolarını izledim benimle aynı sistemle ultrada oynayıp akıcı oynayan var yüksekte oynayıp akıcı oynayan var ben en düşüğe alıyorum oyun oynanmıyor ki anlamadım ilk grafik ayarlarına dokunmadım ilk görevlerde oyunu çok akıcı oynuyordum ayarlara bakmamıştım windows güncellemesini yaptıktan sonra oyun çok kastı ayarlardan birşeyleri kapatıp açıyorum deniyorum yine kasıyor.Grafik ayarlarını nasıl yapmalıyım sizce? Birde güncellemeyi kaldırdım yine aynı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yukarı çıkalım -_-

Son düzenleme:

lokum74

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bendede oluyordu silmiştim oyunu

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Oyun ayarlarını hepsini birden düşürerek deneyin. Yani yüksek orta düşük gibi olanlar var ya onları dedim. Onun dışında virüs taraması falan yapın. Malwarebytes
Üzgünüm başka da bir şey bilmiyorum ama internetten bakayım biraz. Belki bir şeyler bulurum.

Reaksiyon puanı
427
Oyun ayarlarını hepsini birden düşürerek deneyin. Yani yüksek orta düşük gibi olanlar var ya onları dedim. Onun dışında virüs taraması falan yapın. Malwarebytes
Üzgünüm başka da bir şey bilmiyorum ama internetten bakayım biraz. Belki bir şeyler bulurum.
Malwarebytes taraması 3-4 kere yaptım kaspersky taramasıda yaptım birşey çıkmadı.En düşüğe alıyorum hepsini birşey değişmedi yine.