Battlefield 3'ün PC Sürümü Ücretsiz Oldu

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Oyunu kütüphaneye eklemek yeterli mi yoksa illa indirmemiz mi gerekiyor?

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Ben indiriyorum; fakat bir-iki ay sonra bilgisayarı yeniden kurmam gerekebilir, bu oyunu tekrar indirmemek için yedekleme şansı var mı?
Bir de illa origin klasörüne mi indirmek gerekiyor, değiştirme olanağı yok mu?
C sürücüsü tamamen dolu.

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Arkadaşlar oyunu istediğini hardiskte kurabilirsiniz ve online mevcuttur merak etmeyin, yedek alıp tekrar yükleme yaparsınızda :)

Reaksiyon puanı
2,146
Ben indiriyorum; fakat bir-iki ay sonra bilgisayarı yeniden kurmam gerekebilir, bu oyunu tekrar indirmemek için yedekleme şansı var mı?
Bir de illa origin klasörüne mi indirmek gerekiyor, değiştirme olanağı yok mu?
C sürücüsü tamamen dolu.

setup dosyalarını bi yere indiriyordu tam hatırlayamadım, o klasörü bulup yedeklersen sonrasında indirmeye başladığında yüzde %0 iken durduruyorsun tamamlanmış halini yerine koyuyorsun indirmeyi devam ettiriyorsun %100'e çıkıyor bi anda

Xxqkhnn

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler Origin :) Çok mutlu oldum bu haberi okuduğumda :)

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Oynamak için origini açıp-->my games-->bf3'e sağ tık; play--->varsayılan tarayıcı açılır-->multiplayer sekmesi altında server browser deyip oyuna girebilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben download etmeye başladım. düşük hızda indirmesi yüzünden 3 hazirandan sonra oyunu kurmak zorunda kalacağım. 3 hazirandan önce keyi (ürün kodu)nu almak zorunda mıyım? 3 hazirandan sonra alabilir miyim? ve nereden alacağım?

ozpinar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben download edemeden 3 haziran tarihini geçecek. 3 hazirana kadar origin bf3 keyi almazsam multiplayer oynayamayacak mıyım? ücretsiz keyi nereden alabiliyoruz? lütfen yardım..

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
ben download edemeden 3 haziran tarihini geçecek. 3 hazirana kadar origin bf3 keyi almazsam multiplayer oynayamayacak mıyım? ücretsiz keyi nereden alabiliyoruz? lütfen yardım..

Oyunu origin'e ekledikten sonra istediğiniz zaman indirebilirsiniz.

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
İnternet hızım 50mbpsden 0.3'e de düşmüş olsa o oyunu indireceğim kimse tutamaz benii! 4,5 saatte %23 oldu :D :D :D Azimli sıçan betonu delermiş misali. :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Oyunu origin'e ekledikten sonra istediğiniz zaman indirebilirsiniz.
Nasıl orign'e ekliyoruz? Daha yeniyim bu konularda. :)

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
2014 yılı oyun yönünden çok iyi geçiyor :) Önce Left 4 Dead 2'yi ücretsiz elde ettim, şimdi de Battlefield 3. Hem laptop'a hem masaüstü bilgisayara indiriyorum iki farklı hesap ile :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Nasıl orign'e ekliyoruz? Daha yeniyim bu konularda. :)

Left 4 Dead 2'yi steam üzerinden indirmiştim. O zaman oyunu indirmeye vermek yeterliydi. İndirmenin ilgili süre içerisinde bitmesi şart değildi. Yani oyunu kütüphaneye eklemek için indirmeye vermek yeterli. İlla tamamen inmesi gerekmiyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar oyunu originden indirdim play basıyorum key istiyor anlamadım :blink:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Fazla battlefield 3 kodu olan varmı varsa verebilirmi bedava olduğu zamanlarda bilgisayarda virüs vardı açılmıyodu hayrina fazladan bi kod battlefield 3

S

SDN Okuru

SDN Okuru
battle field 3 kodu olan varmı free olduğu gün virüs vardı pc de hayrina bi kod bi battle field 3

Son mesajlar