Battlefield 3 Ücretsiz Oldu!

• Konuyu başlatan SDN Anonim 608469
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Amazon hesabınız yoksa önce amazon hesabı açın.
Sonra kredi kartı ile ( Sanal kart öneririm.) Amazon Prime deneme üyeliğini başlatın.
Ardından Origin hesabı oluşturun.
Sonra bu linke basıp amazon hesabınıza giriş yapın.
Adsız4.png

Sonra key olarak bize veriyor origin hesabımıza key'i girip battlefield 3 sahibi olabiliyoruz.

Bundan sonra üyeliği 30 gün içerisinde iptal etmeyi unutmayın.

Bir Beyefendi

Doçent
Reaksiyon puanı
939
Amazon hesabınız yoksa önce amazon hesabı açın.
Sonra kredi kartı ile ( Sanal kart öneririm.) Amazon Prime deneme üyeliğini başlatın.
Ardından Origin hesabı oluşturun.
Sonra bu linke basıp amazon hesabınıza giriş yapın.
Ekli dosyayı görüntüle 126880
Sonra key olarak bize veriyor origin hesabımıza key'i girip battlefield 3 sahibi olabiliyoruz.

Bundan sonra üyeliği 30 gün içerisinde iptal etmeyi unutmayın.
Teşekkürler :)

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Yakın zamanda bende iptal ettim. Prime video için üye olmuştum ancak içerikler bana göre olmadığından dolayı iptal etmiştim, kaçırdılar beni.. :)

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Arkadaşlar bende ücretsiz olarak almayı planlıyorum. Prime üyeliği iptal nasıl edeceğiz ?

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Oyunu dün aldım , yükledim. Grafikler eh işte (Zamanına göre iyi.) . Yapay zeka (Sanki yok.) Afedersiniz single playerda karşı düşman sanki g.. z... Yanına gidiyorum bekliyor adam. Ve bazı yerlerde buglar var. Kendi adamlarımızında yapay zekaları sıkıntılı. Adam beni köşede bugda bıraktı. Çekilmedi. Oynanış güzel.

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,800
Oyunu dün aldım , yükledim. Grafikler eh işte (Zamanına göre iyi.) . Yapay zeka (Sanki yok.) Afedersiniz single playerda karşı düşman sanki g.. z... Yanına gidiyorum bekliyor adam. Ve bazı yerlerde buglar var. Kendi adamlarımızında yapay zekaları sıkıntılı. Adam beni köşede bugda bıraktı. Çekilmedi. Oynanış güzel.
Evet single player berbat.:D

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Online nasıl?