Battlefield 3 reloaded

burak30875

Asistan
Reaksiyon puanı
0
oyunun simgesine sağ tıklayıp özelliklerine girin uyumluluk sekmesinden aşağıdaki "yönetici olarak çalıştır" seçeneğini seçip uygula deyip kapatın ve oyunu açmayı deneyin.
yine olmadı...anlamadım neden oluyor..başka yol var mı...

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Uyumluluk modu diyeceğim de teknik olarak alakası yok. hmm.. DAha önce oluyor muydu? Yani oyunu normal bir şekilde oynadınız mı ?

burak30875

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Uyumluluk modu diyeceğim de teknik olarak alakası yok. hmm.. DAha önce oluyor muydu? Yani oyunu normal bir şekilde oynadınız mı ?
yok daha hiç oynamamak nasıp olmadı..az önce medal of honorı bitirdim..dedim battifield oynayayım ama olmadı..

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Bende oyun yüklü değil ama spesifik sorunlar bunlar.

Mesela bu hatalar bazen ayarların değiştirilmesi ile de düzelir. mesela oyunun bir klasöründe config.ini dosyası olur onun içinde başta ekran kartını zorlayan bir ayarı kapatırsın düzelir. Mesela AEM Titans ta ekran çözünürlüğünü ayarlara elle girmeden oyun bende açılmadı.

Oyun bende kurulu olmadığı için şu an bakamıyorum ama [MENTION=56637]aykutyenihan[/MENTION] 'a soralım. Hocam oyunun config.ini dosyası var mı ? elle değer girebileceğimiz yani?

Ayrıca [MENTION=105935]burak30875[/MENTION] ekran kartı sürücünü günceller misin? Güncelse bile onarma ya da re install yap yani kaldır sürücüyü yine kur. Eksik bir dosya olabilir.

burak30875

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende oyun yüklü değil ama spesifik sorunlar bunlar.

Mesela bu hatalar bazen ayarların değiştirilmesi ile de düzelir. mesela oyunun bir klasöründe config.ini dosyası olur onun içinde başta ekran kartını zorlayan bir ayarı kapatırsın düzelir. Mesela AEM Titans ta ekran çözünürlüğünü ayarlara elle girmeden oyun bende açılmadı.

Oyun bende kurulu olmadığı için şu an bakamıyorum ama @aykutyenihan 'a soralım. Hocam oyunun config.ini dosyası var mı ? elle değer girebileceğimiz yani?

Ayrıca @burak30875 ekran kartı sürücünü günceller misin? Güncelse bile onarma ya da re install yap yani kaldır sürücüyü yine kur. Eksik bir dosya olabilir.
ekran karını 2 defa güncelledim...tekrar kaldırıp kuruyorum...

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz.

burak30875

Asistan
Reaksiyon puanı
0
256mb paylaşımla 1gb a kadar çıkıyor..:)

---------- Post added at 22:33 ---------- Previous post was at 22:31 ----------

yine olmadı...

burak30875

Asistan
Reaksiyon puanı
0
badcompany medal of honor i çok rahat bir şekilde oynamıştım...bunda böyle sorun neden alıyorum ou anlamadım..

---------- Post added at 22:38 ---------- Previous post was at 22:34 ----------

geçemedi..gereksinimleri..

---------- Post added at 22:39 ---------- Previous post was at 22:38 ----------

ama badcompanyde de gereksinimler yetmiyordu ama orta seviyede oyunu çok rahat oynadım..

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Onların gereksinimi ile bunun gereksinimi aynı değil. Onlar minimum 256 mb directx 9.0 destekli ekran kartı isterken bu minimum directx 10 destekli ekran kartı ve 512 mb istiyor.

Ekran kartı modeliniz nedir.

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Malesef Desteklemiyor. Seninki Directix 10 olması lazım. Ama oyun Ati ekran kartları için 10.1 istiyor.

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Desteklemesi lazım. Onunki 10.1 di. Oynayabilirsin sanırım

mahmutuslu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla bende onu düzeltince açtı fakat ses sorunu deli ediyor beni oyundan soğudum resmen

burak30875

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar biraz alakasız olcak ama modern warfare 2 türkçe yama arıyorum...bur çok yere baktım linkler kırıktı...yardımcı olurmusunuz

EhemmiyetsiZ

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bence oyunun senaryosu çok kısaydı. battlefield 2 sanki daha uzun gibiydi yanılıyormuyum ? En ummadığım anda oyun bitti credits i gördüm karşımda :S

DjCedrics

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende Battlefield3.RELOADED var. Oyunu yüklerken Install a basıyorum, daha sonra partları çıkarırken bazı partlarda CRC Failed hatası veriyor ve oyun yüklenmiyor. Yardımcı olabilecek olan var mı ?

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Bende Battlefield3.RELOADED var. Oyunu yüklerken Install a basıyorum, daha sonra partları çıkarırken bazı partlarda CRC Failed hatası veriyor ve oyun yüklenmiyor. Yardımcı olabilecek olan var mı ?
hatalı partı tekrar indir.

madiac

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yahu bir şey soracağım. ben bu oyunu dün kurdum, klasik sorunları düzelttikten sonra (tm silme filan) çatır çutur oynadım, bugün giriyorum oyuna, açılıyor da, seçiyorum campaign, resume diyorum, loading ekranı çıkıyor, sonra oyuna girerken kararıyor ya ekran, öyle karanlık kalıyor benimki, açılmıyor.. hani ctrl+alt+delete dediğimde de oyun çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. bilemedim ne yapacağımı..

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
yahu bir şey soracağım. ben bu oyunu dün kurdum, klasik sorunları düzelttikten sonra (tm silme filan) çatır çutur oynadım, bugün giriyorum oyuna, açılıyor da, seçiyorum campaign, resume diyorum, loading ekranı çıkıyor, sonra oyuna girerken kararıyor ya ekran, öyle karanlık kalıyor benimki, açılmıyor.. hani ctrl+alt+delete dediğimde de oyun çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. bilemedim ne yapacağımı..
ben tr yama kurduktan sonra aynısı bende de oldu. ama çözemedim neden.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya battlefield de zorluk seviyesi degistirme yokmu arkadaşlar