Batman Arkham City oyunu kaydetmiyor

memin_1461

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar batman a.c oynuyorum fakat oyunu kaydetmiyor.Oyundan çıkınca gene en baştan başlıyorum.Oyunu nasıl kaydedebilirim?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
yükledim fakat orada da oturum açamıyorum.Ayrıca oyun içindeki live tıklıyorum hiç birşey açılmıyor

Hocam galiba games for windows live yazınca ilk çıkan olmuyordu başka bir sürümü vardı o çalıştırıyordu diye hatırlıyorum bende acayip uğraşmıştım ve şans eseri bulmuştum uyumlu sürümünü ve gerçekten şaheser bir oyun

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Şimdo hocam aynı sorun bendede var. Oyun içinde gfwl açılmıyor bilen varsa bi bakabilirmi ?

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Skidrow'un crackini yapın onun dışındakiler de açılmıyor.

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Windows Live hesabı oluşturup login olmalısın.
Oyun açılışta soruyor zaten kullanıcı adı ve şifreni.

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
[MENTION=350737]memin_1461[/MENTION] oyunu local olarak yan bilgisayarına kaydetmen lazım windows live adı üstünde online olarak oyunu kaydetmek istiyor crackli oyunu bu şekilde kaydedemezsin "Create Local Profile" diye bir seçenek olması lazım windows live de "HOME" tuşuna basınca açılıyordu sanırım orayı biraz karıştır tam hatırlamıyorum şimdi böyle yapınca düzelicek :)

memin_1461

Asistan
Reaksiyon puanı
4
games for windows a giriş yaptım şimdi ne yapacağım? yalnız oyun içindeki açılmıyor

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
black box varsa blackbox indir onlarda o tür sorunlar çıkmıyor crack ede gerek kalmıyor

memin_1461

Asistan
Reaksiyon puanı
4
skıdrow indirdim crack de yaptım ama anlamıyorum bir türlü kaydetmiyor.Games for windows live de kurdum ancak oyuna girdiğimde gfwl tıkladığımda hiçbir tepki vermiyor.

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
skıdrow indirdim crack de yaptım ama anlamıyorum bir türlü kaydetmiyor.Games for windows live de kurdum ancak oyuna girdiğimde gfwl tıkladığımda hiçbir tepki vermiyor.

İşletim sistemini değiştin mi ? Home basicden ultimate gibi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Win 8 de Batman Arkham City yi yükleyemiyorum.. Yardım edebilecek birisi var mı ?