Basketbol Topu

Bu konuyu okuyanlar

YiğiT Emir75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar merhaba.Ben dışarıda taş zeminde basketbol oynuyorum.Bu şartlarda beni idare edebilecek bi basketbol topu önerebilir misiniz ? Teşekkürler

YiğiT Emir75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8

Bu topa bakmıştım fakat benim taş zemin yani bilemedim bu topu beğenmeme rağmen kararsız kaldım açıkçası biraz daha beni 1 yıl falan idare eder mi sence çünkü dış yüzeyi eriyincce tutması çok zorlaşıyor.Örneğğin nike dominate var bu fiyat aralığında yine tarmağın modelleri var yani açıkçası nike dominate tarmak ve spalding tf 150 arasında kaldım

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,759
Bu topa bakmıştım fakat benim taş zemin yani bilemedim bu topu beğenmeme rağmen kararsız kaldım açıkçası biraz daha beni 1 yıl falan idare eder mi sence çünkü dış yüzeyi eriyincce tutması çok zorlaşıyor
Bilmiyorum bizim basketbol takımında vardı ama saha üzerinde oynuyorduk.

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Bu topa bakmıştım fakat benim taş zemin yani bilemedim bu topu beğenmeme rağmen kararsız kaldım açıkçası biraz daha beni 1 yıl falan idare eder mi sence çünkü dış yüzeyi eriyincce tutması çok zorlaşıyor.Örneğğin nike dominate var bu fiyat aralığında yine tarmağın modelleri var yani açıkçası nike dominate tarmak ve spalding tf 150 arasında kaldım
HARDEN SIG BALL
Sadece basketbol topunu önerdim, site güvenli mi emin değilim.

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,368
dışarda kullanmak için 250 verme

Nike Dominate al bence
ben 2 yıldır aktif olarak kullanıyorum.
yazılarının solmasının dışında bir sıkıntı yok.