Soru Baseus C17 Type-C Kulaklık Hakkında ??

Bu konuyu okuyanlar

makteamtr

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Samsung A53 kullanıyorum.Piyasada TypeC kulaklık araştırması yaptım. Hiç bir sonuç bulamadım. Bulduklarım ya sıkıntılı, yada Samsung desteklemiyor. Uzun araştırmalarım sonucu Baseus C17 kulaklığına rastladım. Fakat inceleme videoları olmadığı için çalışıp çalışmayacağına karar veremiyorum. Kullananlar varsa yardımcı olabilirler mi? En kısa zamanda Shiftdelete nin Baseus marka ürünlerle alakalı bir videosu olursa çok sevinirim.

salihaktan_

Müdavim
Reaksiyon puanı
544
Bahsettiğiniz kulaklığın çalışacağını düşünüyorum ama denemediğim için kesin bir şey söyleyemem. Kulaklık ihtiyacınızı bütçenizi biraz daha arttırarak kablosuz kulaklıklar ile de giderebilirsiniz.
Eğer isterseniz bütçenizi belirtmeniz dahilinde önerilerde bulunabilirim.

makteamtr

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Bahsettiğiniz kulaklığın çalışacağını düşünüyorum ama denemediğim için kesin bir şey söyleyemem. Kulaklık ihtiyacınızı bütçenizi biraz daha arttırarak kablosuz kulaklıklar ile de giderebilirsiniz.
Eğer isterseniz bütçenizi belirtmeniz dahilinde önerilerde bulunabilirim.

Kablosuz kulaklık kullanmayı sevmiyorum. Mutlaka kablolu olmalı. Silikonsuz Type C kulaklık önerisi alabilirim.

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
Samsung A53 kullanıyorum.Piyasada TypeC kulaklık araştırması yaptım. Hiç bir sonuç bulamadım. Bulduklarım ya sıkıntılı, yada Samsung desteklemiyor. Uzun araştırmalarım sonucu Baseus C17 kulaklığına rastladım. Fakat inceleme videoları olmadığı için çalışıp çalışmayacağına karar veremiyorum. Kullananlar varsa yardımcı olabilirler mi? En kısa zamanda Shiftdelete nin Baseus marka ürünlerle alakalı bir videosu olursa çok sevinirim.
Satıcıya sormanızı,ya da baseus desteğe mail atmanızı öneririm. Yüksek ihtimal çalışır ama siz yinede işinizi garantiye alın.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Hocam,Samsung'un ve Xiaomi'nin güzel ürünleri var.Ayrıyeten Aux to Type-C kullanabilirsiniz