Başarımlar seviye veriyor mu?

Bu konuyu okuyanlar

Frieza

Asistan
Reaksiyon puanı
87
Hayır oyunlardan düşürdüğün kartları işleyerek veya çeşitli etkinliklerden rozet kazanarak level atlıyorsun. Başarım level atlatmaz.

HyperFuryXI

Asistan
Reaksiyon puanı
138
o zaman başarımlar ne işe yarıyor?

HyperFuryXI

Asistan
Reaksiyon puanı
138
ZUP gibi oyunlardan düşürerek isim yazabiliyorsun veya profilinde vitrin açıp başarımlarını sergileyebiliyorsun, bildiğim kadarıyla da başka işe yaramıyor.
Yani boşuna 1 tl verdim :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

zuptan iyisini buldum diye sevinmiştim.

zup 800 başarı

adını yazamadığım 5000 başarı

Frieza

Asistan
Reaksiyon puanı
87
Yani boşuna 1 tl verdim :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

zuptan iyisini buldum diye sevinmiştim.

zup 800 başarı

adını yazamadığım 5000 başarı

Eğer level atlamak için verdiysen biraz boşuna olmuş yine de kartları var ve azsa onları toplayarak level atlayabilirsin.

Frieza

Asistan
Reaksiyon puanı
87
Lvl kasmak için zup almak mantıklı mı peki pek anlamıyorum da.

Hayır mantıklı değil çünkü o oyunların amacı başarım kazanmak,youtube’dan level atlama taktiklerine bakmanı öneririm bende öyle öyle öğrendim. En kolay yöntemi kart işlemek bence bazı oyunların kartları 0,19 kuruş falan oluyor 5 kart destesi oluyor yine 1 lira falan vermiş olursun yani ha tabi bir de oyunun parası olur, youtube’da videolar var level kasma üstüne ordan izle daha rahat anlarsın, kolay gelsin şimdiden :D

HyperFuryXI

Asistan
Reaksiyon puanı
138
Hayır mantıklı değil çünkü o oyunların amacı başarım kazanmak,youtube’dan level atlama taktiklerine bakmanı öneririm bende öyle öyle öğrendim. En kolay yöntemi kart işlemek bence bazı oyunların kartları 0,19 kuruş falan oluyor 5 kart destesi oluyor yine 1 lira falan vermiş olursun yani ha tabi bir de oyunun parası olur, youtube’da videolar var level kasma üstüne ordan izle daha rahat anlarsın, kolay gelsin şimdiden :D
Anlatmanız güzel oldu teşekkür ederim iyi günler.