Barcelona Başkanından Neymar Açıklaması!

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
626
Neymar'ın PSG'ye transfer olacağı iddiaları üzerine açıklamalarda bulunan Barcelona Başkanı Jordi Mestre, Neymar'ın takımda kalma ihtimalinin yüzde 200 olduğunu söyledi.

neymar-15-03.jpg

Barcelona’da Brezilyalı yıldız Neymar Jr’ın geleceği merak konusu. Fransız ve İspanyol basınında pek çok haber kaynağı Paris Saint-Germain’in Neymar’ın 222 milyon Euro’luk serbest kalma maddesini ödemeye hazır olduğunu, hatta Neymar’ın da böyle bir girişimde bulunulması halinde PSG forması giymeye sıcak baktığını iddia etmişti.

Katalan kulübünün başkanı Jordi Mestre, düzenlediği basın toplantısında bu iddiaları kesin bir dille yalanladı. Mestre, “Neymar’ın Barcelona’da kalma ihtimaline yüzde 200 veriyorum. Bu sabah PSG’nin bu haberi net bir şekilde yalanladığını okudum. İki kulüp arasındaki ilişkiyi değiştirmeye gerek yok” sözlerini kullandı.

Barcelona’yla 2021’e dek sözleşmesi sürecek olan Neymar’ın geleceği ise iddialara göre hala belirsizliğini koruyor.

Barcelona Başkanı Jordi Mestre’den Neymar açıklaması

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Ödeme güçleri uzun zamandır yaprıkları girişimden aşikar olduğumuz bir durum.
Fakat başkanında belirttiği gibi şahsi kanaatime göre neymar ın ayrılma ihtimali düşük.
Diğer yandan yapılan haberler yalan haber değil ise neymar ın barça da mutlu olmadığı öne sürülüyordu.
Buna rağmen neymarın messi ve barça sevgisinin ağır basıp takımda kalacağını düşünüyorum.

hastysquirrel

Asistan
Reaksiyon puanı
235
Barcelona Başkanı José Maria bartomeu değil miydi? Neymar giderse iyi kadro olur. Di Maria cavani Neymar