barajı geçemeyip 4 yıl hedeflemek imkansız mı ?

Bu konuyu okuyanlar

TheSkipperx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar merhaba benim lisedne beri arkadaşım olan bir insanı size söylemek istiyorum,çocuk bu sene sınava girdi ve hiç çalışmayıp barajı geçemedi 145 puan aldı ve yani mantıklı olarak mezuna kaldı ve şuanda tabiri caizse hayvan gibi ders çalışıyor günlük 8-9 saate kadar ders çalışıyor ve duruma şuan iyiye gidiyor çocuğun matematik yaptığı neti kötü sınavda ama lise zamanında sınıf 2.oluyordu hep derslerde,hedefi ise şuanda 41k bu sene ise 1.8mn yaptı sizce bu çekiş imkansızmıdır değilmidir ? 1.200.000 den 20.000 ve barajı geçemeyip 150.000 bine puan çekenleri gördükçede youtubede motivasyonu git gide artıyor sizinde görüşlerinizi merak ediyorum her türlü yorum serbest kötü veya iyi.

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Günde 8-9 saat ders çalışmak çok fazla eğer gerçekten yapıyorsa hedefine büyük oranda ulaşır.

TheSkipperx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Günde 8-9 saat ders çalışmak çok fazla eğer gerçekten yapıyorsa hedefine büyük oranda ulaşır.
günlük rutini sabah saat 5 de kalkıp ilk önce 1 saat civarı bi sabah sporu yapıyor sonrasında kahvaltısını yapıp derse oturuyor,yani bende inanıyorum çocuğa şuan ki azmiyle sonuçta dünya üzerinde çalışma ile elde edilebilcek hiçbirşey imkansız değildir.Birde çocuğun pek sosyal hayatı olmadığı için çalışma saati fazla sınav olmadığı zamanda yoktu.

ntgk7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Bu çalışma azmi ile olmaması için sebep yoktur