Bar tipi telefon tavsiyesi

babazula06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler özellikle samsung bar tipi telefon gerekiyor.. özellik olarak radyo+mp3+hotspot(interneti paylaştırma)+mümkünse android.. bar tipi android telefon yok diye biliyorum o yüzden mümkünse dedim.. mümkünatı varsa daha bi mutlu olurum.. bilen, bildiğini paylaşan, bilmeyen, bilmeden bilen gibi yapanbilip bimiyormuş gibi yapan, bilip bilmeden konuşan ve geyiğini uzatamadığım tüm yardımcı olacak arkadaş kategorilerine dahil olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum..

sersabah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HTC Cacha ile Samsung'un Galaxy Y Pro Black telefonları sana uygundur sanırım.İnternet paylaşımı telefondan ziyade işletim sistemi ya da yazılım ile alakalı.Android 4ICS lerde var olduğunu biliyorum fakat önceki sürümlerinde var mı bilmiyorum lakin son 3-4 yıldır internet paylaşımı olmayan telefon pek üretilmedi sanırm...Akıllı olmayan fakan hala bir çok kesimce popülaritesini yitirmeyen Nokia e51,e52,e71,e72 gibi telefonlarda da bu özellik mevcut...

babazula06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fazla bi beklentim olmadığı için fazla da bi bütçe ayırmak istemiyorum.. 200-300 tl civarı..