Bana sim kartlı akıllı saat, önerebilir misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

KaTlıamAvI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bana sağlam bir sim kartlı akıllı saat önerir misiniz?

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Fiyat aralığınız, marka isteğiniz gibi bilgileri verebilir misiniz? Arkadaşlar ona göre yardımcı olacaktır. Tabii bende. (Ve hangi amaçla kullanılacağı, çocuklar için mi, yetişkin mi?)

AynŞTAyn

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
99
Bence çok zorda değilseniz almayın inanın kullandığınız zaman hak vereceksiniz.

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Evet aslında akıllı saat almak çok istiyordum ama ben bunu ne yapacağım dediğimde pek bir etkisi olduğunu görmedim. Akıllı saat alırken 10 kere düşünmek gerekir. Ama eğer illa alacaksınız sayın @KaTlıamAvI . Çok fazla yorum alın.

KaTlıamAvI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Fiyat aralığınız, marka isteğiniz gibi bilgileri verebilir misiniz? Arkadaşlar ona göre yardımcı olacaktır. Tabii bende. (Ve hangi amaçla kullanılacağı, çocuklar için mi, yetişkin mi?)
Yetişkin için mesajlara bakmak için ve telefon kullanımı için

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Samsung Galaxy Watch Active 2 LTE versiyon işinizi görebilir. (LTE Türkiye'de olmayabilir emin değilim.)

sulelik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben lemfo lem x akıllı saat aldım. sim kart takılmadan arama yapılamıyor. bunu çözebilecek bişey var mı? bluetooth üzerinden arama yapmasını sağlayabilirmiyim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

lemfonun çoğu saati güzel. lemfo lem x kullanıyorum. akıllı telefonda yapılan herşeyi yapabiliyorsunuz. Google play bile var. sadece sim kart takmadan arama ve mesaj atma özelliği kullanılamıyor