bana adam lazım

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Asiris

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
69
saçma sapan şeyler yazacaklar yazmasınlar daha iyi
arkadaşlar ben 3000tl edecek bilgisayara yanlışlıkla 10300 tl verdim. merak edenler ilk konuya bakabilir. her neyse ben avukata gittim bu gün görüştük. kendisi davanın detaylarına bu akşam bakacağını söyledi. 10-15dk önce fatura kesilmediği için aldığına dair bir kanıt yok ve bu yüzden dava açamayız dedi. benim kafama kaynar sular döküldü. tek çare gidip zorla istemek. ben böyle bodygard bulabilir miyim. 5-6 tane yeter. bir de silah lazım tehdit etmek için. nereden bulabilirim bu tarz adamları ? belirli mahallelerş vs. var mıdır ? Malatya'da yaşıyorum.

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
arkadaşlar ben 3000tl edecek bilgisayara yanlışlıkla 10300 tl verdim. merak edenler ilk konuya bakabilir. her neyse ben avukata gittim bu gün görüştük. kendisi davanın detaylarına bu akşam bakacağını söyledi. 10-15dk önce fatura kesilmediği için aldığına dair bir kanıt yok ve bu yüzden dava açamayız dedi. benim kafama kaynar sular döküldü. tek çare gidip zorla istemek. ben böyle bodygard bulabilir miyim. 5-6 tane yeter. bir de silah lazım tehdit etmek için. nereden bulabilirim bu tarz adamları ? belirli mahallelerş vs. var mıdır ? Malatya'da yaşıyorum.
Bilgisayarcının arkası sağlam mi

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
evet. ama gözünü sağlam korkutursam bir şey yapamaz diye düşünüyorum.
Şimdi mahalleden akraba arkadaş sözü geçen abileri topla bıçak beyzbol sopası ile gelin tehdit edin altına kaçıracaktır mecbur parayı verecektir bodyguard silah fln olmaz başın belaya girer

Asiris

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
69
Şimdi mahalleden akraba arkadaş sözü geçen abileri topla bıçak beyzbol sopası ile gelin tehdit edin altına kaçıracaktır mecbur parayı verecektir bodyguard silah fln olmaz başın belaya girer
haklısın. bi 20 kişi falan basarsak parayı alırım herhalde.

th3k1ng

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
51
Oğlum sen cahil misin? Cahil cahil işler yapma sonu ya hapiste ya mezarda biter.Dolandırılmışsın olmuş bitmiş başka yollarla çöz meseleni.Modlar lütfen konuyu kilitleyin.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Adamı korkutmak için bence Gladyatör bulmak lazım.Öldürmeyi ve dövüşmeyi seven bir Gladyatör olmalı.

bwr

Doçent
Reaksiyon puanı
758
Hocam ilk önce Merkezdeki Bakırcılar Çarşısı'na gidip 200 santimetrelik bir katana dövdürün. Daha sonrasında bilgisayarcının dükkanının karşısına çıkıp meydan okuyun. Karşılaşmadan galip ayrılırsanız paranızı alın. (!)

Asiris

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
69
Oğlum sen cahil misin? Cahil cahil işler yapma sonu ya hapiste ya mezarda biter.Dolandırılmışsın olmuş bitmiş başka yollarla çöz meseleni.Modlar lütfen konuyu kilitleyin.
mahalleden adam toplayacağım. yasal yollar olmuyor. normalce gittim istedim vermedi. tek çare bu.

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
AWP gerek bana ben çakarım 11 yaşımla. Fenayımdır. Bir kere silah tutmuşluğum var. Dayımın tabancası ama sıkmadım. Köyde falan olaydık sıkardım.

Asiris

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
69
Hocam ilk önce Merkezdeki Bakırcılar Çarşısı'na gidip 200 santimetrelik bir katana dövdürün. Daha sonrasında bilgisayarcının dükkanının karşısına çıkıp meydan okuyun. Karşılaşmadan galip ayrılırsanız paranızı alın.
haklısın. rahmetli dedemin tüfeğini destekçi olarak arkada tutacağım.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
AWP gerek bana ben çakarım 11 yaşımla. Fenayımdır. Bir kere silah tutmuşluğum var. Dayımın tabancası ama sıkmadım. Köyde falan olaydık sıkardım.
AWP Counter Strike'dan alırız.Gabe Newell'dan falan isteriz.Ama fazla para lazım.Çünkü çok para ister Gabe.

Asiris

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
69
senin yaşlarda çocuklar da aslında kalabalık algısı yaratır. bir kaç kişi de oradan ekleyeceğim.

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
123.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar