Bakışını beğenmedi, bu hale getirdi!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Korkunç fotoğraf, İngiltere'de 26 yaşındaki Steven Cloak'ın, 16 yaşındaki sarhoş Jack Hobbs'un saldırısına uğradıktan sonraki halini gösteriyor.

bakisini-begenmedi-bu-hale-getirdi--1005160.Jpeg

Ameliyat öncesi

Hobbs, arabaya servis restoranın önünde kendisine çarpan Steven'a "bakışından rahatsız olduğu için" saldırdı. Aldığı darbeler nedeniyle kafatasının ön kısmı büyük zarar gören Steven, geçirdiği beyin sarsıntısı nedeniyle de yoğun bakımda kaldı.

Cerrahlar Steven'ın kafatasının zarar gören kısmını zararı tedavi etmek için aldı. Daha sonra kafatasını yeniden 'inşa ederek' eski görünümüne kavuşturdular.
Şimdi 17 yaşında olan Hobbs'un ıslahevinde 10 yıl geçirmesi bekleniyor.
Steven ise yeniden sağlığına kavuştu, ancak saldırıyı hatırlamıyor.

bakisini-begenmedi-bu-hale-getirdi--1005162.Jpeg

Ameliyat sonrası

Milliyet

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Ha? inanılmaz gibi geliyor. Tıbbın ulaştığı nokta hayret verici...

Saw_

Asistan
Reaksiyon puanı
9
22 yaşında nasıl dayak yemiş:sneaky2:

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
kafasını nasl o hale getirmiş yawww ve neyle ?

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Araba tamir eder gibi İnsan iyileştiriyolar ya, daha neler var bunun gibi, valla helal olsun Doktorlara..

yaseta

Profesör
Reaksiyon puanı
63
acaba dovende bır hasar var mıdır

Bonney

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Bu haber dogrumu bilmem ama 8 yil once birine yan bakmisim oyle demisti dedi okuldan sonra gurusus :) Bende korkmadim okuldan sonra aksam saat 7:30ta okuldan cikmistim o kardesini almis birde ekmek bicayi beni sislemeye gelmis cagirdialr yanina bicayi midem'e kadar getirdilar ellerimle tuttum ve ittim, nasil oldu bilmem ama elim hic kesilmedi ve etraftaki insanlar gelerek onlar kacti... Allah 'a sukurler olsun ki birsye olmadi hala nasil o bicayi elimle tuttum dusunurum ve arkilerimle derdi hep nasil kesilmedne siyrildin diye :)