Bahçede köpek beslemek

Bu konuyu okuyanlar

Anilbayram6767

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar sizlere birkaç soru sormak istiyorum öncelikli yakında bir köpek almayı düşüyorum köpeğe bahçede bakıcam ama bahçe orta boy ve köpeğin çok havlaması ı istemiyorum çünkü burda evler bitişik rahatsız olup şikayet edebilirler oyüzden hangi ırkları tercih edebilirim ve ben sabah 8 de okula gidip 4.30 da geliyorum akşamları 1 2 saat dışarı çıkarırım bana günlük Bi rutin önerirmisiniz birde mama

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Yavru alacaksan şimdi almamanı tavsiye ederim yaza doğru alırsa daha iyi olur hastalanma ihtimali yüksek olur onun dışında küçük ırklar çok havlar en azından şimdiye kadar gördüğüm köpekler öyleydi biraz ilgi ve sevgiyle alakalı bir durumda olabilir en az havlayan hatta neredeyse hiç havlamayan köpek ırkları amerikan staff, pitbull, dogo argentino, rottweiler gibi köpekler havlamazlar bende amerikan staff cinsi köpek besliyorum evde hiç havlamaz..

Anilbayram6767

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yavru alacaksan şimdi almamanı tavsiye ederim yaza doğru alırsa daha iyi olur hastalanma ihtimali yüksek olur onun dışında küçük ırklar çok havlar en azından şimdiye kadar gördüğüm köpekler öyleydi biraz ilgi ve sevgiyle alakalı bir durumda olabilir en az havlayan hatta neredeyse hiç havlamayan köpek ırkları amerikan staff, pitbull, dogo argentino, rottweiler gibi köpekler havlamazlar bende amerikan staff cinsi köpek besliyorum evde hiç havlamaz..
Çok teşekkürker

CCD

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Köpeğini aldın mı? Eğer almadıysan merak ettiğin tüm soruları sorabilirsin. Bir hayvan delisiyim ve veterinerlik bilgim var ama yapmıyorum iş olarak.

Anilbayram6767

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Köpeğini aldın mı? Eğer almadıysan merak ettiğin tüm soruları sorabilirsin. Bir hayvan delisiyim ve veterinerlik bilgim var ama yapmıyorum iş olarak.
Hayır daha almadım soğukların geçmesini bekliyorum siz bana önerebileceğiniz bütün şeyleri yazabilirmisiniz