Bağlantı sorunu (Acil yardım bekliyorum)

Bu konuyu okuyanlar

mystro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar;
Aranızda yeniyim. Öncelikle ShiftDelete'nin güzel bir site olduğunu söylemek isterim.
Arkadaslar pc hakkında bir kaç bilgi vereyim;
Marka : Casper
Ram : 512MB
Ekran Kartı : 128MB (32 BIT)
Directx Sürümü: 9.0c
İşlemci : Intel(R) Pentium(R) M processor 1.70 GHZ
Türü : Laptop
Sorunum;
Bağlantı sorunu yaşıyorum.Online oyunlarda ve messenger programında kopmalar oluyor.Online oyunlar da girdikten bazen 2-3 saniye sonra bazen 1-2 dakika sonra oyundan kopuyorum(Disconnect).Messenger'da yazışşırken yazdıklarım geç gidiyor ve bana yazılar geç ulaşıyor, bazen bana yazılan yazılar toplu şekilde geliyor. Şarj kablom takılıyken bu sorunlar var fakat şarj kablomu çıkardığımda online oyunlarda rahatça oyunumu oynayabiliyorum. Format yolunu denedim olmadı. Bir sonuç alamadım.
Sizlerden çözüm önerileri bekliyorum.Şimdiden çok teşekkür ederim...

lucifer

Profesör
Reaksiyon puanı
5
İnternet ayarlarında bir sorun var gibi,wireless kullanıyorsan ondan da kaynaklanıyor olabilir :L

mystro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
daha oncedende wireless ile aynı işlemleri yapıyordum(2yııl kadar sorunsuz kullandım). Yaklaşık 4-5aydır bu böyle sürmekte...

titanyum

Profesör
Reaksiyon puanı
7
peki kabloyu taktığında bataryası üstüde takılı mı takılıysa bataryası çıkart adaptörü tak ve pc yi çalıştır belki güç sorunu olabilir.

mystro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bataryayı çıkararak da denedim olmadı. Fakat bilgisayarda yazılım olarak hiç bir hata yok. Windows XP Home Edition (Orjinal) kullanıyorum.