Bağlantı kopukluğu

tugbaavci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mrb ben 1 yıllık ttnet kulanıcı uyesıyım uyelıqım aktıflestırıldıgı tarıhten buyana baglantı hatası yasıyorum yetkılilere durummu bıldırdıgımde gelıp bakıp cozum uretmeden gıdıyolar telefonla aradıgımda dılersenız belli bı ucret karsılıqı hattınızı kapata biliriz diolar bu ne terbıyesızlık gerekırse ust kurumlara basvurcam sorunumun bıan once cozulmesını ıstıyorum rezalet rezalet rezalet... sız sız olun ttnetle calısmayın !!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardes oyle diyorsunda baska bir baglanti yokki kabloyla gelen turk telekomuda sattilar yabancilar aldi internetide hangisine gecmeyi dusunuyorsun simdiden soyeyim gecicen butun firmalar tasrondur hepsi tttnet e baglidir ayri bir kablo sinyal gondermiyorlar. ben 4 senedır bellı kopuklugu yasıyorum bırde turk telekomdan kaynaklanan bır sorun adam ne ıle bakar oldu nede ılce lere zaten koy ve kasabalar beldelere hıc adı bıle gemıyor gelecek yıllarda ne turk telekom nede ınternetın alt yapısı na destek verılmıycektır ınternet agı buyuk bır cokume gıdıyor ..adam hızı arttırıyor baglantı destegıne hıc bakmıyor