Bada 2.0 Wave I ve Wave II için Kies'te!

Bu konuyu okuyanlar

MuStAfAA

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
17
S8500-bada-2.0.jpg

Merhaba arkadaşlar biraz geç bir haber olacak ama bende güncellemeyi yeni aldığım için sizlerle paylaşacağım yaklaşık 1 yıldır beklenen bada 2.0 Wave I ve Wave II sürümleri için KİES üzerinden yayınlandı.Size anlattığım konularda ve Multiloader işlemlerine gerek kalmadan sorunsuzca güvenli bir şekilde işlemi gerçekleştirebilirsiniz.Eğer yinede benden yardım almak istiyorsanız bir PM uzağınızdayım :)

кяαℓ тυяк

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Betalardan bir farkı yok.Hala donuyor telefon, reset atıyor.Hatta bu sabah uyandım tel kapanmış kendiliğinden.İyice sapıttı =)

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
кяαℓ тυяк;2262801 dedi ki:
Betalardan bir farkı yok.Hala donuyor telefon, reset atıyor.Hatta bu sabah uyandım tel kapanmış kendiliğinden.İyice sapıttı =)

@MuStAfAA bu arkadaşa bi cevabın vardır umarım. sorunsuz telefonumu bozup başımıza iş almayalım sora.

chawush28

Doçent
Reaksiyon puanı
10

Wave 1 mi kullanıyorsunuz.. Eğer öyleyse, aynı modeli kuzenim kullanıyor ve güncellemeyi yaptı.. Telefonunda hiçbir sıkıntı yok gayet stabil gözüküyor.. Acaba telefonunuzda başka bir problem olabilir mi, mesela fiziksel bir hasar, düşme veya çarpmaya dayalı entegrelerin yerinden oynaması sonucu oluşan hasarlar gibi? Çünkü mesajınızda 'hala' ibaresini kullanmışsınız, yani önceki sürümdede aynı sıkıntıları yaşadığınızı varsayarak yazıyorum bunu.. Birde bu fiziksel arızaları göz önünde bulundurun bence.. Umarım telefonunuz düzelir, kolay gelsin şimdiden...

кяαℓ тυяк

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Wave 1 mi kullanıyorsunuz.. Eğer öyleyse, aynı modeli kuzenim kullanıyor ve güncellemeyi yaptı.. Telefonunda hiçbir sıkıntı yok gayet stabil gözüküyor.. Acaba telefonunuzda başka bir problem olabilir mi, mesela fiziksel bir hasar, düşme veya çarpmaya dayalı entegrelerin yerinden oynaması sonucu oluşan hasarlar gibi? Çünkü mesajınızda 'hala' ibaresini kullanmışsınız, yani önceki sürümdede aynı sıkıntıları yaşadığınızı varsayarak yazıyorum bunu.. Birde bu fiziksel arızaları göz önünde bulundurun bence.. Umarım telefonunuz düzelir, kolay gelsin şimdiden...
Yok hocam hala dediğim önceki almanya sürümü olsun çin sürümü olsun italya olsun böyleydi.Wave 1 kullanıcısıyım.1.2 de hiç bir zaman donma reset atma gibi bir sorun yaşamadım.Bence bu bada 2.0 ı alelacele yapmışlar.Bazı sürümlerde bile gayet iyi giderken hiç bişey olmadığı halde bir bakıyorum reset atıyordu.Ya da kapanmış oluyordu.Ya da programı açınca 15 20 saniyelik donmayla açılıyordu.Düşme falan gibi bir sıkıntı da olmadı.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
bu konuyu sair forum sitelerinde de inceledim.
kullanıcı yorumlarının büyük bölümü aynı şikayetten muzdaripler.
yani yeni sürüme geçenler sürekli kasılma, donma vs. gibi şeyler yazmışlar.
o yüzden korkuyorum yeni sürüme geçmeye.
çünkü benim telefon da hala 1.0 orjinal sürüm üzerinde.

MuStAfAA

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
17

Zaten son çıkan 2-3 sürüm resmi sürümlerdi ğek fark beklenemezdi,bendede donma olayı mevcut ancak telefonu 2-3 kez resetleyin düzelecektir :)

--- Mesaj Güncellendi ---

Ayrıca çok yakın bir zamanda bada 2.0 inceleme videosu tarafımdan yayınlanacaktır.

кяαℓ тυяк

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bu konuyu sair forum sitelerinde de inceledim.
kullanıcı yorumlarının büyük bölümü aynı şikayetten muzdaripler.
yani yeni sürüme geçenler sürekli kasılma, donma vs. gibi şeyler yazmışlar.
o yüzden korkuyorum yeni sürüme geçmeye.
çünkü benim telefon da hala 1.0 orjinal sürüm üzerinde.
Şu program olayları olmasa bende anında 1.2 ye tekrar dönecem.Bu kadar salakça iş olmaz.Adamlar badayı halletti bir de tizen diye işletim sistemi çıkarmaya çalışıyorlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar KİES' ten sorunsuzca güncelleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece yarım saat beklemek. Bada 2.0 ın tek sıkıntısı biraz yavaş olması ama yine de telefon I Phone' a benziyor ve menü kolaylığı sunuyor tavsiye ederim. İnternetten elle yüklemek fazla zahmetlidir.