B ehliyete 125cc motor eklenmeli mi? Anket

B ehliyete 125cc eklenmeli mi?

• Evet eklenmeli

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır eklenmemeli

Kullanılan: 4 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,251
Arkadaşlar merhabalar, şimdi biliyorsunuz B ehliyet 50cc motor kullanabiliyor lakin 50cc motor seçeneği neredeyse yok hepsi çin malı, ayrıca şehir içi bile ulaşım süresini ciddi oranda uzatıyor, 125cc motor tam şehir içi motor yani uzun yola gider ama pek gidecek motor değil zira şişer, bir düzenleme yapılıp, A1 kaldırılıp 125cc B ehliyete eklense nasıl olur sizce?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar neden belirtirseniz sevinirim ?

Son düzenleme:

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,061
Tahmin edeyim A ehliyete yaşın tutmuyor ve 125cc motor sürmek istiyorsun. Başka kimse bu konuyu açmaz çünkü.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,251
Tahmin edeyim A ehliyete yaşın tutmuyor ve 125cc motor sürmek istiyorsun. Başka kimse bu konuyu açmaz çünkü.
Yok yaşım 32 ama Honda cb125f düşünüyorum belki ilerde A alırım ama 125cc için uğraşa girmek istemiyorum diyebilirim.
Direk A da alma imkanım var lakin ömrümde motor selesine oturmadım, direk A ile başlayıp sınavdan kalmak istemiyorum.

kısaca biraz karışık, ben şehir dışına yakıyerde ikamet ediyorum burada trafik bakımından etliğe sütlüğe karışılmaz, ana yola çıkmadığın sürece, gönül isterki CB650R alayım sıfır onda yavaş yavaş öğreneyim sonra sınava gireyim ama malesef bütçe yetersiz, gerçi bütçe şuan anca 50cc yeter üstünü alamam öyle birşeyde var.

Ama heves işte hocam anla ??

kısaca alabileceğim en baba motor rks sniper 50 pro daha fazlasını imkanı yok alamam.

Belkide hevesi kursakta bırakıp rks 50 sniper pro alıp geçmeliyim, ben kim CB650R kim, alamayacağım motorun ehliyetini almaya ne gerek ?

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,061
Yok yaşım 32 ama Honda cb125f düşünüyorum belki ilerde A alırım ama 125cc için uğraşa girmek istemiyorum diyebilirim.
Direk A da alma imkanım var lakin ömrümde motor selesine oturmadım, direk A ile başlayıp sınavdan kalmak istemiyorum.

kısaca biraz karışık, ben şehir dışına yakıyerde ikamet ediyorum burada trafik bakımından etliğe sütlüğe karışılmaz, ana yola çıkmadığın sürece, gönül isterki CB650R alayım sıfır onda yavaş yavaş öğreneyim sonra sınava gireyim ama malesef bütçe yetersiz, gerçi bütçe şuan anca 50cc yeter üstünü alamam öyle birşeyde var.

Ama heves işte hocam anla ??

kısaca alabileceğim en baba motor rks sniper 50 pro daha fazlasını imkanı yok alamam.

Belkide hevesi kursakta bırakıp rks 50 sniper pro alıp geçmeliyim, ben kim CB650R kim, alamayacağım motorun ehliyetini almaya ne gerek ?
Bir sürü model yazıyor hiçbir şey anlamadım ?