Azmin zaferi kendim forum kurdum yardım

volkanos

Profesör
Reaksiyon puanı
138
arkadaşlar bu forumun taamnını ben kurdum tabi video izledim kurdum ama sizden ricam şu funpic.org bedava host servisine domain alırsam eğer domaini nasıl yönlendirim yardımcı olurmusunuz bana

adresim bu http://rostube.ro.funpic.org/smf/index.php

bana sadece domain alırsam bu hosta nasıl domaini yönlendirirm onu anlatırmısınız.

kontorle domain alabilirmiyim kredi kartım yok havalaeylede uğraşmak istemiyorum kontör gönderebilirim nasıl domain alırım ve nasıl yönlendirebilirim yatdımcı olurmusunuz.
ya bana kimse yardım etmedi burda bir yerde videolu anlatım yaomış bir arkadaş izledim videosunu harfiyen getirdim yerine bende kurabildim smf forum ama domain lazım bana nasıl alırım domain 100-150 kontor göndersem bir arkadaş bana domain alabilrmi

yada benim daha önceden almış oldğum domainler var 1 kaç tane onları yönlendirsem ama nasıl yapacam funpic.org un dns numaralarını bulamadım bulsam googleden aladığım domainlere yönlendirirdim.

ya neden saklarlar insanlar kurulumu bir sır gibi kurmadı kimse bana hırs yaptım işte kurdum ama domainde takılıyorum onuda belki çözerim ama zihnim çok yorgun yardımcı olurmusunuz bana rica etsem sdn den yardım eden bir arkadaş oldu allah razı olsun daha önce onun yeri ayrı sağolsun zaman ayırmıştı ama bu forumu tamamen kendi kurdum.

benden bazı uyanık kişiler smf forumu için 500 lira istediler biliyormusunuz insanlar çok gaddar ve sömürgen olmuşlar alnımda salak mı yazıyor 500 lira verecem şimdi ben bunu öğrendim benimdemi basit insan kılığına girip 500 liraya forum kurmam lazım ayıp şeyler bunlar insan bedava kurar ya. nasıl geçti diyalog benim prensbim icabı free host'a kurmuyorum paralı hosta kurarım dedi ne kadar dedim 500 lira dedi ben dedim 60 lira ancak verebilirim dedim 60 liraya ancak domain alırsın dedi ya bizi geri zekalı sanıyo bazıları bende dedimki domain 15 lira sana kolay gelsin buee dedi msn den sildi beni yüreksiz insan kaçtı aklı fikri parada milletin işte ben bedavaya kurdum böyle insanların eline kimse dşmesin ben size bedava forum kurabilirim yardımcı olabilirim.bilmeyenler için söylüyorum.ama ancak subdomainle bende daha domaini yönlendirecek bilgiye ulaşamadım funpicorg a bir arkadaş çıkarsa hayrına bir domain yönlendirrisek sevinirim.

düşe kalka herşey olacak düne kadar forum kurulumunu mühendislik sanatı gibi görüyordum çünki öyle gösteriyorlardı bazı webmastler şimdi forum kurmak çok kolaymış bunu öğrendik ama plugin ve eklenti konusunda sorun yaşıyorum zamanla onlarıda öğreniriz ama 500 liraya forum kuranlara bir gün çıkıcam diyecemki seolu tüm pluginler dahil sana bedava forum kuruyorum senin bile bilmediğin pluginleri ekleşrim diycem belki o günlerde gelecek
50 yaşında adam kalkmış ben ancak 60 lira verebilirim diyorum adam smf yada mybb açık kaynak kodlu forum scripti kurulumu ve ayarları için 400 lira istiyor vicdansız adam misal ben de o adam gibi herşeyiyle kuracak seviyeye gelince insanlardan forum kurulumu için 400 liramı talep etmeliyim? Allahın izniyle seolu 4 4 lük forum haline getirebilirsem insanlara bedava kuracağım bedava hayır için yardım nedir öğrensin insanlar 400 liraya forum kuracakmış bu ekonomik krizde hemde oh ne güzel ya arkadaşlar acemide olsa herkes kendisi öğrensin forum kurulumunu illa her plugini yüklemek zorunda değilsiniz idealist olmayın 3-4 ayar yapın 3 4 de plugin zamanla profesyonelleşirsiniz ben kısa zamanda herkesin anlayabileceği bir dilde forum nasıl kurulur videosu hazırlıycam ama eklentiler pluginden de ben pek fazla bişey anlamıyorum şimdilik zamanla herşey güzel olacak saygılar sunuyorum.