Aziz Yıldırım'ın 28.07.2012 Tarihli Konuşmasının Tamamı

Bu konuyu okuyanlar

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
Arkladaşım sen neyin kafasını yaşıyorsun..!
Aziz Yıldırımdan bahsediyoruz fenerbahçeden değil.
Utanmasan aziz yıldırım çanakkalede savaştı diyeceksin..

Bu kadar acıtasyon yapılmaz..!

Ben senin arkadaşın falan değilim düzgün konuşacaksın benimle bundan sonra. Sen neyin kafasını yaşıyorsun diyemezsin sen bana. Kimsin sen? Çok mu acı geldi gerçekler?

Öyle yaş geyiğine girip de kendinizi yüceltmeyin. Forumlarda herkes aynı yaştadır.

Uğurcan7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
yaşlılarda eğlenir...
hele ortada Türkiye'nin en büyü EĞLENCESİ varsa
sen hiç tatil beldelerine gitmedin mi?
50-60 yaşında ki insanlar nasıl çocuk gibi eğlenirler :)

[video=youtube;6K0EUnMYU8A]http://www.youtube.com/watch?v=6K0EUnMYU8A[/video]

BeyaZayeB

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Ben senin arkadaşın falan değilim düzgün konuşacaksın benimle bundan sonra. Sen neyin kafasını yaşıyorsun diyemezsin sen bana. Kimsin sen? Çok mu acı geldi gerçekler?

Sen kimsin ???
Mahkeme sizin Başkanınıza ŞİKECİ dedi.
Sen kime yalancı diyorsun.
Sen kimsin ki ''Kuldan utanmıyorsunuz Allah'dan korkun.'' diyorsun.
Sen kimi tehdit ediyorsun.

Başkanın gibi mafyacılıkmı oynamak istiyorsun..!

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
Sen kimsin ???
Mahkeme sizin Başkanınıza ŞİKECİ dedi.
Sen kime yalancı diyorsun.
Sen kimsin ki ''Kuldan utanmıyorsunuz Allah'dan korkun.'' diyorsun.
Sen kimi tehdit ediyorsun.

Başkanın gibi mafyacılıkmı oynamak istiyorsun..!

Uzatma. Bir daha benimle muhattap omayacaksın sen. Seni engelliyorum.

BeyaZayeB

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Mafyacılık oynamak isyorsun anlaşıldı..

S

SDN Okuru

SDN Okuru

Yaşınızdan gerçekten şüpheliyim. Tüm yazışmaları okudum, her mesajınızda tehdit.
Şundan eminimki forum üyelerine engel koyunca, burada bir üst seviyeye atlamıyorsunuz. Egonuzu tatmin etmekten başka bir şey değildir.
Son mesajınızdaki "Varmı başka?" diye attığınız cümle ise çok acayip aynı zamanda ironik.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Ben de bu zihniyete tav oluyorum. Galatasaray, Galatasaray Türkiyedir, Trabzonspor, Bize her Trabzon deyince bişe yok, Fenerbahçe, Fenerbahçe Cumhuriyeti deyince mi zorunuza gidiyor? Hem de en başından beri söylendi. Fenerbahçe Cumhuriyeti sembolik bir kavramdır. Cumhuriyettir Fenerbahçe, Atatürk'tür Fenerbahçe, Çanakkale'dir, Kurtuluş Savaşıdır, İngilizin, Fransızın, İtalyanın, Amerikanın, İsrailin düşmanıdır Fenerbahçe. Türkiye Cumhuriyetidir Fenerbahçe. Fenerbahçe Cumhuriyetidir Türkiye.

Galatasaray Türkiyedir lafını ben hiç duymadım. Söylenmişse bile çok abartılmamış demekki. Bize her yer trabzon lafı ise sembolik ve yöresel bir laf. Ama Fenerbahçe Türkiye Cumhuriyeti lafı çok saçma ve fanatikçe bir cümle. yaptığın yorum Fenerbahçe çanakkaledir , Atatürktür vs. ayrıca bir saçma. Bende atatürkçüyüm, bende türkiye cumhuriyetinin evladıyım ama Fenerbahçeli değilim ne olcak şimdi ? Bu gibi cümlelerle sevginizi abarttığınız müddetçe hem tepki toplayacaksınız ve hep rencide olacaksınız. Bu yol doğru bir yol değil.

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
Biz basit bir forma skandalı yüzünden ( basketbolda ) antrnörümüzü,o branştan sorunmu başkanı istifa ettirtmedik mi ? Bizi küme düşürün demedik mi ? Başkanımıza neler demedik mi ? Biz haksızlığın yanında durmayız.Gereken cevabı veririz.Biz sadece ARMAMIZA sonsuza kadar bağlıyız.

Bırakın artık Aziz Yıldırım'ı savunmayı.Bana biri cevap versin yahu.100 yıllık kulübe bu lekeyi bulaştıran adamı nasıl alkışlar,nasıl savunursunuz ?

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Biz basit bir forma skandalı yüzünden ( basketbolda ) antrnörümüzü,o branştan sorunmu başkanı istifa ettirtmedik mi ? Bizi küme düşürün demedik mi ? Başkanımıza neler demedik mi ? Biz haksızlığın yanında durmayız.Gereken cevabı veririz.Biz sadece ARMAMIZA sonsuza kadar bağlıyız.

Bırakın artık Aziz Yıldırım'ı savunmayı.Bana biri cevap versin yahu.100 yıllık kulübe bu lekeyi bulaştıran adamı nasıl alkışlar,nasıl savunursunuz ?
cevap vereyim: pişkin pişkin...

storm61

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Öyle yaptım. Nefret ve kin tohumları ekmekten başka işe yaramıyorlar. En güzeli engelledim alayını. Görüp sinir olmaktansa. Görmem. Bu konu kesinlikle kapandı benim için.

bak çocuk belki hatırlarsın, bu başkanınızdan önce ali ş. vardı
90 lı yıllarda sabah akşam "fenerbağzee düjmanları", "fenerbağzee düjmanları" diye diye gezerdi
bunlardan önce fener sadece alemde bir eğlence idi.
sonra birden mahkeme kararına göre de yöneticileri "silahlı örgüt kurmakla" tescillendi ve
KİN ve NEFRETİN ODAĞI, haline geldi.
kendi objektif yorum yapan renkdaşlarınızı bile tehdit ve hakaretle karşılıyorsunuz
bi aynaya bakın, psikoloğa falan gidin..
Ayıp değil

cipro06

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Galatasaray Türkiyedir lafını ben hiç duymadım. Söylenmişse bile çok abartılmamış demekki. Bize her yer trabzon lafı ise sembolik ve yöresel bir laf. Ama Fenerbahçe Türkiye Cumhuriyeti lafı çok saçma ve fanatikçe bir cümle. yaptığın yorum Fenerbahçe çanakkaledir , Atatürktür vs. ayrıca bir saçma. Bende atatürkçüyüm, bende türkiye cumhuriyetinin evladıyım ama Fenerbahçeli değilim ne olcak şimdi ? Bu gibi cümlelerle sevginizi abarttığınız müddetçe hem tepki toplayacaksınız ve hep rencide olacaksınız. Bu yol doğru bir yol değil.

sağar sultan duydu sen duymazsın.işinize gelmiyor alabilirmi

90 lı yıllarda sabah akşam "fenerbağzee düjmanları", "fenerbağzee düjmanları" diye diye gezerdi
sonra birden mahkeme kararına göre de yöneticileri "silahlı örgüt kurmakla" tescillendi ve
kendi objektif yorum yapan renkdaşlarınızı bile tehdit ve hakaretle karşılıyorsunuz

Ayıp değil
hişt haci ecik susta parası neyse verecem puhahahahah

Uğurcan7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ayıp değil

[video=youtube;Ke0EWubrdYk]http://www.youtube.com/watch?v=Ke0EWubrdYk[/video]

klavyeyi silah olarak görürsek zuhahaha :D

-Beneficence-

Müdavim
Reaksiyon puanı
31

Ellerine sağlık bundan daha ötesi varmı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aziz yıldırımın konusması yerine varmıs demek baksana hepsi baruta dönmüş :D YAŞA BE BAŞKAN !

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
yav başkalarına laf yetiştireceğinize soruma bir cevap verin lütfen.Şimdiye kadar bu soruma cevap veren olmadı...

way_be

Müdavim
Reaksiyon puanı
12

arkadaş noktayı koymuş zaten

Syesilta

Asistan
Reaksiyon puanı
1

sen ve arkadaslarının aziz yıldırıma olan nefreti neden kaynaklanıyorsa ( fenerbahçe sk yapmıs oldugu hizmetler spor bransları antreman sahaları vs.. saymakla bitmez meyvelerinide olimpiyatlara en cok sporcu gonderen spor kulübü olarak topluyoruz ne yazikki boyle bir konu shiftdelete spor bolumunde paylasılmadı o yuzden haberin yoktur burda genelde magazin haberleri paylaşıldıgı için) bizim aziz yıldırımı yanlız bırakmamamız aynı sebepten.

kime göre leke bulaştırdı 5 yasındaki cocugun aclıktan ekmek çaldığı için hapse mahkum eden adaletmi yoksa tartıstıgı polisleri afedersiniz mal gibi sıraya dizip etiketlediği sözün ona milletin vekilinin oğlunun oldugu ülkenin adaletimi ? sizde benimle aynı ülkede yaşıyorsanız bu yazdıgım örneklere bu forum yetmez bunu bilirsiniz...

cipro06

Doçent
Reaksiyon puanı
4
[video=youtube;s5t03LpFJUE]http://www.youtube.com/watch?v=s5t03LpFJUE&feature=results_main&playnext= 1&list=PL5ADF6F48CFA9F035[/video]

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
sen ve arkadaslarının aziz yıldırıma olan nefreti neden kaynaklanıyorsa ( fenerbahçe sk yapmıs oldugu hizmetler spor bransları antreman sahaları vs.. saymakla bitmez meyvelerinide olimpiyatlara en cok sporcu gonderen spor kulübü olarak topluyoruz ne yazikki boyle bir konu shiftdelete spor bolumunde paylasılmadı o yuzden haberin yoktur burda genelde magazin haberleri paylaşıldıgı için) bizim aziz yıldırımı yanlız bırakmamamız aynı sebepten.

kime göre leke bulaştırdı 5 yasındaki cocugun aclıktan ekmek çaldığı için hapse mahkum eden adaletmi yoksa tartıstıgı polisleri afedersiniz mal gibi sıraya dizip etiketlediği sözün ona milletin vekilinin oğlunun oldugu ülkenin adaletimi ? sizde benimle aynı ülkede yaşıyorsanız bu yazdıgım örneklere bu forum yetmez bunu bilirsiniz...

Başkanınız Türk Adaletine güvenim sonsuz diyip polisine,savcısına,hakimine laf atmayacak.
Savunma yapacak ise savunma yapacak.Başkalarını pisliğin içine bulaştırmaya çalışmayacak.
Neye göre leke ? Kime göre leke ? Şike yapmadığınızı ispat edin.Bu lekeyi kaldırın üzerinizden.
Gene en başa döndük.Mahkeme sonucunu bekledik şimdi mahkeme suçlu oldu.
Bu ülkede tek temiz fenerbahçe ve aziz yıldırım.

Acaba Yargıtay onarsa Uefa ceza verirse nasıl bir savunma moduna geçeceksiniz hiç merak etmiyorum.Bu sefer Yargıtay şöyle.UEFA zaten pislik vs....

Ben açık açık gen söylüyorum.Bizim kulüpte böyle bir olay yaşansın kimsenin kellesi kalmazdı.

li10sKing

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
ya galatasaraylı arkadaşlarım boşverin aziz başkanlığa devam etsin ...

aziz yıldırım 14 senedir başkan ve sadece 5 kere şampiyonluk görmüş 1 kere türkiye kupası avrupada da en fazla çeyrek finale çıkmış :D

şimdi bazıları diğer branşları katacak ama türkiyede futbol dışında hiç bir spor branşı aşırı derecede konuşulmaz futbolda başarılıysan devam edersin. başarısızsan kaybolursun. çoğu avrupa takımları basketbol v.b altyapı spor dallarını kapatıyor sen ne ile övünüyorsun..

tesis diye topuk yaylası yapmışsın senede 15-20 gün kullanıyorsun geriye kalan 345 gün boş yani boşa yatırım .... :D
stadı ben yaptım diyorsun sen yapmıyacanda ben mi yapacam inşaatçi olan sensin .. iki sponsor bul zaten kendi adamların var yaparsın eeee geriye ne kaldı...

şimdi boşverin arkadaşlar bu adam devam etsin nasıl olsa bize yarıyor... biz lukunkularla , inamotolarla şampiyon olurken onlar appiah ,kezman,tuncaylar hiç birşey yapamıyorlardı...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aziz baskan yanlis yapti hemen fenerbahce ile iliskisini kesip kisisel meselesi yapip olayi cozup aklanip gelicekti. iddaname ve yasanan surec de dengesiz taraflar oldugu dogru o zaman bu isin yargitay hatta turkiyede yargiya mudahale edildigi iddaa ediliyosa uefa ya savunma ve aihm kadar yolu var sonucta