Ayrılsa üzüleceğiniz kişiler.

Bu konuyu okuyanlar

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Sizde zaten foruma gelme süresine göre "adam olma" kafası var.
Allah ihtiyacı olan herkese akıl nasip etsin.
Ben öyle birisi değilim önce bunu demek istedim.Ama dediğiniz gibi bazı insanlar, yeni üye diye kötülemeye ya da sınıflandırmaya çalışıyor.Bu da iyi bir şey değil bence.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Biraz çocuksu olmuş sanki başlık ama ne zararı var ? :)
Üzülmem çünkü vakit kaybı gibi geliyor forum gün geçtikçe, içeriklere baktıkça, konuları gördükçe. Sevinirim başka şeylere yöneldiklerine. Hatta bir çoğu da banlandı kayboldu tanıdıklarımın. Yinede son bir kaç kişi daha var. Onlar da giderse bende giderim şahsen.

Şair gibi takılan, dinine devletine bağlı bir bey abi,
Akpartili gibi görülen tahminen eski akpartili olan ama milliyetçi olduğunu düşündüğüm birisi,
Birde izmirli olduğunu düşündüğüm(isminde 35 vardı galiba adını unuttum göremedim birsüredir) bir donanım/yazılım konusunda millete yardım eden birisi,

Tartışsak da genelde karşıt görüşün mutlaka olması gerektiğini biliyorum,bu kişi tek başına görevini en iyi yapan biriydi, tartışırken seni bilgilendiren birisiydi ve o gitti mesela. Sevgili vectorrr. Bu yazımı okursan sana bunu yapan kişiler utansın anlaşamadığım ama beni bilgilendiren en çok tartıştığım dostum.
Sevgilerle.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Reaksiyon puanı
427

Miraç71

Asistan
Reaksiyon puanı
222

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Bakın henüz haberiniz yok ama, ben ayrılırsam da çok üzülürsünüz. Şimdiden bilin :)