Aykut'la Ivankov Arasındaki İlginç Diyalog

Burakbrs16

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Aykut'la Ivankov arasında ilginç diyalog..

Galasararay- Bursaspor mücadesinde, yeşil beyazlı golcülere şans tanımayan ve mücadelenin kahramanlarından biri olan Aykut Erçetin, Ivankov'la maç sonunda yaşadığı ilginç diyaloğu aktardı..

aykut_omer_gs_bursa_10.jpg

Aykut'un maç sonunda Ajansspor.com tarafından derlenen açıklamaları şu şekilde;
“Maçtan sonra çok üzüldük. O kadar çok zorladık, o kadar çok istedik, o kadar yüreğimizi ortaya koyduk ama olmadı. Bu taraftar, bu camiaya layık bir performans sergiledik ama sonucunu alamadık. Keşke galip gelseydik. Tabii burada Bursaspor’un da hakkını yemememk lazım. Onlar da çok iyi oynadılar”

“Soyunma odasını bir görseniz keşke.. Herkes üzüntülü.. Belki 2-3 gün sonra bu maçı tekrar izlediğinde insanlar diyecek; 0-0 biten bir maç Premier Lig ve Şampiyonlar Ligi’nde bile yoktur”

“Maçın adamının kaleciler ya da kim olduğu hakkında konuşamam ama maç sonunda Ivankov’la konuştuk. Yıllardır tanışıyoruz zaten. Maç sonunda bana ‘Çok iyi maç çıkardın’ dedi. Ben de O’na öyle dedim ama ‘Bu kime yaradı?’ diye sordum. Yani ‘hem sana, hem bize yaramadı’ diye konuştuk aramızda. Maç 0-0 bitti ve başka taraf güldü. Tabii ki keşke ben kötü olsaydım da maçı kazansaydık. Galatasaray için kazanmak önemlidir.”

“Şuanda takımda kalıp kalmama konusunda da konuşamam. Çok üzüntülüyüz, maçı kazansaydık her şey farklı olurdu. Bu maçın üzüntüsünü atlatalım, sonra bunları konuşabiliriz.”

KAYNAK