Aykut Kocaman Fatih Terim'i geçiyor!

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
aykut-kocaman-fatih-terim-i-geciyor--3187299.Jpeg

Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman, bu sezon bir rekor kırmaya çok yaklaştı.

Avrupa Ligi'nde Lazio ile deplasmanda 1-1 berabere kalarak yarı finale çıkan Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman, yarı final maçlarıyla birlikte Avrupa kupalarında bir sezonda en çok maça çıkan Türk teknik adam rekorunu kırmaya hazırlanıyor.

enerbahçe, bu sezon Avrupa macerasında Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turundan başladı. Vaslui'yi eleyen Fenerbahçe, ardından Spartak Moskova'ya elendi. Yoluna Avrupa Ligi'nde devam eden Fenerbahçe, Borussia Mönchengladbach, Marsilya ve AEL'in yer aldığı grubu 6 maçta 13 puan toplayıp lider olarak bitirdikten sonra 2.turda Bate Borisov'u, ardından da Viktoria Plzen'i eledi ve çeyrek finalde Lazio'nun rakibi oldu.
Fenerbahçe yarı final maçları ile toplamda 18 Avrupa kupası maçı oynamış olacak. Galatasaray Fatih Terim yönetiminde UEFA Kupasını kazandığı 1999-2000 sezonunda Avrupa kupalarında 17 maça çıkmıştı.
Fenerbahçe, finale kalması halinde ise bu rekorun tek sahibi olacak.

Kaynak

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Nelerle mutlu oluyorlar yav :) Şampiyonlar ligiyle avrupa ligi, lazioyla real madrid, fatih terimle aykut kocaman daha ne desem boş. İnsallah bu sene kupayı alacak fenerbahçe, hayatımda bu sene kadar kolay avrupa ligi izlemedim bate, plazen, lazio gibi takımları yenip yarı final üstelik doğru dürüst takımda kalmadı en büyük favori basel :)

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Hocam UEFA Kupayı Basel vermediği sürece Fenerbahçenin almasını isterim ama ben uefa ya güvenmiyorum bundan bir kaç ay önce isviçrelilerin uefa sitemi vardı o yazıyı bulamadım Futbollun mekanizması bizden yönetiliyor ama takımlarımız ne avrupa arenasında yok nede desteklenmiyor diye şikayet ediyorlardı bir düşün basel buraya kadar geldi ne takımlar elendi sence basel kendi gücü ilemi gelde yoksa plattinin gücüilemi geldi

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Sen bence bu yılki ve geçtiğimiz yıllardaki kupaları bir düşün derim, bu sene alamazsa hiç alamaz o kupayı inş alınacak bu sene.

xanovera

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben Türk takımlarının başarısını dileyen bir sporsever olarak dua ediyorum ki Basel çıksın. yoksa işleri zor... Ama tabi dünki maçın performansını görüp Aykutu övmek gülünç...

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Konuyu fanatik galatasaraylı birinin açtığını görünce "vay be demek yanlış düşünmüşüm, adam fanatik değilmiş" dedim kendi kendime.

Taki "Not: Buna sesli güldüm işte aykut kocaman FATİH TERİM'LE Kıyaslananın aklına şaşarım bile." cümlesini görene kadar. :lol:

Yanılmadığım için kendimle gurur duydum. :)

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Konuyu fanatik galatasaraylı birinin açtığını görünce "vay be demek yanlış düşünmüşüm, adam fanatik değilmiş" dedim kendi kendime.

Taki "Not: Buna sesli güldüm işte aykut kocaman FATİH TERİM'LE Kıyaslananın aklına şaşarım bile." cümlesini görene kadar. :lol:

Yanılmadığım için kendimle gurur duydum. :)

Sen burda ne cıkardın anlaman icin sen bir kaç defa oku şimdi ben öğlen yemeğe cıkacak 1 saat yokum sen bir saat oku ne cıkardın burda yazarsın :)

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Real Madrid ile GS'nin istatistiklerini kıyasladıklarında kimse REAL MADRID ile galatarasaryı kıyaslayanın aklına şaşarım dememişti :)

Burak Yılmaz ile Cristiano Ronaldo'yu kıyasladıklarında da yine kimse kıyaslanın aklına şaşmamıştı :)

Biraz düşünmeye davet ediyorum !

Corch

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Umarım Fenerbahçe için iyi şeyler olurda, Aykut Kocaman kim Fatih Terim kim...

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
ahh medya ahh.... Geçse ne olur geçmese ne olur. Karşılaştırmaya bak :)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Real Madrid ile GS'nin istatistiklerini kıyasladıklarında kimse REAL MADRID ile galatarasaryı kıyaslayanın aklına şaşarım dememişti :)

Burak Yılmaz ile Cristiano Ronaldo'yu kıyasladıklarında da yine kimse kıyaslanın aklına şaşmamıştı :)

Biraz düşünmeye davet ediyorum !

Herkes dedi de siz görmediniz. Sahi beşiktaş bu haberin neresinde?

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Toplu kıyım.

Kurunun yanında yaşta yanıyor :)

Ne güzel stress atıyorduk [MENTION=254339]WebNick[/MENTION]'ile beraber hadi kendimize özel bir konu açalım sadece ikimiz küfürsüz ama :) gazozuna tartışalım benden senden başka kimse gelmesin :)

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Ne güzel stress atıyorduk @WebNick'ile beraber hadi kendimize özel bir konu açalım sadece ikimiz küfürsüz ama :) gazozuna tartışalım benden senden başka kimse gelmesin :)

Bak hocam, şaka bir yana biraz gereksiz bir gerginlik yaşadık. Sevmediğim şeyler fanatizm uğruna saçma tartışmalar. Kalbini kırdıysam kusura bakma.

Fakat sana dostça bir tavsiye, ( kabul edersin etmezsin senin bileceğin iş)

Öncelikle seni çok iyi anlıyorum. Koyu galatasaraylısın, bu belli.

Yalnız haber paylaşıp altına kendi notunu düşmen şık olmuyor. Genelde bu notlarında rakibini kızdıracak cinsten. Aslında ben şakayla karışık buna dikkatini çekmek istedim. Olmadı. Bu sebepten direk söylüyorum.

Açtığın konuların altına not düşme. Yorumlar kısmında görüşünü belirt. Böyle yaparsan haberi okuyup yorumlarla ilgilenmeyen taraftar gereksiz yere gerilmez. Bu daha doğru bir tutum olur.

Şimdi bu kadar yazınca sen beni fenerli sanmışındır.

Alakam yok. Has Beşiktaş taraftarıyım. Fanatik değil taraftarım, daha doğrusu fanatik olmayıp iyi bir taraftar ve futbol izleyicisi olmaya çalışıyorum.

Takımımı bile desteklerken kötü yanlarını saklamadan, körü körüne fanatizm yapmadan desteklemeye çalışıyorum.

Fener - Gs kavgasıda kimse lütfen üzerine alınmasın sadece bunu bu şekilde yapan fanatikler için diyorum :) Hallerini görünce üzülüyorum.

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Galatasaraylı biri olarak Fenerbahçeyi finalde de görmek istiyorum. İnşallah kazanır ama işi çok zor...

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Bak hocam, şaka bir yana biraz gereksiz bir gerginlik yaşadık. Sevmediğim şeyler fanatizm uğruna saçma tartışmalar. Kalbini kırdıysam kusura bakma.

Fakat sana dostça bir tavsiye, ( kabul edersin etmezsin senin bileceğin iş)

Öncelikle seni çok iyi anlıyorum. Koyu galatasaraylısın, bu belli.

Yalnız haber paylaşıp altına kendi notunu düşmen şık olmuyor. Genelde bu notlarında rakibini kızdıracak cinsten. Aslında ben şakayla karışık buna dikkatini çekmek istedim. Olmadı. Bu sebepten direk söylüyorum.

Açtığın konuların altına not düşme. Yorumlar kısmında görüşünü belirt. Böyle yaparsan haberi okuyup yorumlarla ilgilenmeyen taraftar gereksiz yere gerilmez. Bu daha doğru bir tutum olur.

Şimdi bu kadar yazınca sen beni fenerli sanmışındır.

Alakam yok. Has Beşiktaş taraftarıyım. Fanatik değil taraftarım, daha doğrusu fanatik olmayıp iyi bir taraftar ve futbol izleyicisi olmaya çalışıyorum.

Takımımı bile desteklerken kötü yanlarını saklamadan, körü körüne fanatizm yapmadan desteklemeye çalışıyorum.

Fener - Gs kavgasıda kimse lütfen üzerine alınmasın sadece bunu bu şekilde yapan fanatikler için diyorum :) Hallerini görünce üzülüyorum.

Benim de bir hatam olduysa sana karşı bende özürdilerim evet Not Yazma konusunda sana hak veriyorum

Birde sen öyle aniden yazdıysa Türkçe yazmayı öğren şu mesajı tekrar yaz kısmına sinirlendim cocuk azarlar gibi oldu :) o yüzden sana tepki verdim ama Ben almanyada büyüdüğüm icin cocukken gidim Türkçemde biraz sorun var öğrenmeye yazmaya calışıyorum SDN sayesinde buraya yanlış yazsamda yazmayı öğrendim konuşmam da ve anlamada bir sıkıntım yok eskide vardı yazmayada sadece sorun SDN öncede bir kaç konuda belirtim herkesden bu yüzden yanlışlarım olursa kusurabaksınlar diye yazdım belki bilniyordun ama yinede bir hatam kusurum saygısızlığım varsa özür dilerim ben insanlara saygısızlık yapmayı sevmem hele spor ve siyaset oldumu bunun icin deymez insanları kırmaya.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Gelinmediğini bende biliyorum.Ama gideceğiz oraya İNŞALLAH.

İNŞALLAH kupa yı alırsınız bak belki inanmıyorsundur ama gercekden canı gönülden istiyorum. futbolda ki bu gerkinlik aslında biter kupayı alırsanız cünkü lig de ki hırs tartışmalar sırf şampiyon olmak ve avrupa gitmek icin bu kadar gerilim oluyor ligimizde Bu kavgalarda ins biter Huzurlu kavgasız bir lig olur ligimiz

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Herkes dedi de siz görmediniz. Sahi beşiktaş bu haberin neresinde?

Konuda Beşiktaş geçmiyor diye yorum yapmamız yasak mı ? :) İlla bir alakasının mı olması gerekiyor, sen sadece içerisinde galatasarayın geçtiği konular hakkında mı yorum yapıyorsun?

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Real ilede galatasaray'ı karşılaştırmak ne kadar mantıklı ise,Aykut Kocaman ile fatih terim'i karşılaştırmak o kadar mantıklı.

oneamus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi hoş güzel de Allah askına imparator kim - Aykut kim :D

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Arkadaşlar bilinçsiz ve cahilce yorumlar yapmayalım çok komik oluyor. Bir Fenerbahçe'li olarak ben de Fatih Terim'in bu ülkenin en iyi futbol adamlarından biri olduğunu, Aykut Kocaman'dan çok daha kariyerli olduğunu (aradaki yaş farkını unutmamak gerek) biliyorum.

Başlığı değil haber içeriğini okuyarak yorum yapmalısınız. Aykut Kocaman, bir sezonda Fatih Terim'den daha fazla Avrupa maçına çıkmış olacak. Olay bu. Ya bu konunun üzerinden gidip yorum yapın ya da saçma şeyler yazıp, futbol bilginizin "0" olduğunu gösterip rezil olmayın.

Böyle küçük konulara fanatizm katmaya gerek yok. Yarın bir gün olur da Bursaspor ya da Gençlerbirliği Avrupa'da 20 maça çıkarsa onun da haberi yapılır. Bize de tebrik etmek düşer. Her konuda sidik yarıştırmak kime ne yarar sağlamış. Size ya da takımınıza sağlasın?

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Seyhan Spor da oynayan Adana lı Ronaldo ile gerçek C.Ronaldo karşılaştırmasıda bekliyoruz!