Ayıya kafa atıp kurtuldu!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Rusya’nın Yakutistan bölgesinde inanması güç bir olay yaşandı. 80 yaşındaki çiftçi, karşısına çıkan ve kendisine saldıran ayıya tekme ve kafa atarak direndi, hayatta kaldı.

131101_bear7.hlarge.jpg

Kabardino-Balkarya bölgesinde yaşanan olayda, 80 yaşındaki Yusuf Alçagirov, ahududu tarlasında çalışırken karşısına bir ayı çıktı. Aç ayının saldırısına uğrayan yaşlı adam, tüm gücüyle saldırıya geçti ve ayıya tekmeler savurmaya başladı. Alçagirov, yerel bir televizyon kanalına yaptığı açıklamada, tekmelerle direndiği ayıya daha sonra kafa attığını, ayının aldığı darbeler sonrasında kendisini savurarak uzaklaştığını söyledi.

Dört kaburgası kırılan, ısırık yaraları alan ve birçok çiziği bulunan Alçagirov, birkaç gün hastanede yattıktan sonra taburcu edildi. Yaşlı adam, hayatta kalmasını kutlamak için ailesinin pişirdiği üç turtayı yedi.

Ria Novosti'nin haberine göre Alçagirov, televizyona yaptığı açıklamada, “Eğer tavuk gibi kaçmaya çalışsaydım beni öldürürdü” dedi.

Ayıların ya tehdit edildiklerinde ya da aç olduklarında insanlara saldırdığını belirten Rus yetkililer, son 1 ay içinde altı ayının bölgede yerleşim birimlerine indiğini açıkladı.

ntvmsnbc

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
helal olsun 80 lik dedemize ne cesaret biz olsak çoktan tabanları yağlamıştık :laugh:

sleeper

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Mermi'ye kafa atanda var ayıya atanda :D

v2beta

Asistan
Reaksiyon puanı
0
türkiyede rizede böyle bir dedemiz vardı :D ayıyı tekme tokat dövdügünü anlatıyordu

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
700
Maşallah ne kafaymış be

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
dayı ne içmiş acaba .. :D

Bowen32

Doçent