Aydın doğan internete de el attı

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
ah burnum aktı hepsi aydın doğan yüzünden :D kardeşim söyleyin tayyip amcanıza samanyoluna versin ihaleleri sizde her burnunuz aktığında suçu aydın doğana atmayın:D
kuşum aydın doğanın yakında sesi hiç çıkmaz hiç merak etme, :D kılıçdaroğlu aydın doğanı hiç yargılayabilirmi yargılayamaz onun seçimden önce amacının ne olduğu şimdi gayet iyi anlıyabiliyoruz. :D

stajer

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Doğan grubunun yaptığı nitelikli dolandırıcılık.. D-smart uydu alıcısını bize tüm kanallar ücretsiz olacak diye satmışlardı.. Ki televizyon reklamlarıda da aynı şeyi söylüyorlardı..Şimdiyse evimizde hiçbir işe yaramayan, kanal listesini düzenleyemediğin, yarısı şifreli bir uydu alıcısı var ve biz kahvede maç izliyoruz...
ey maliye şunlara 3.5milyar tllik bir ceza daha keste akılları başına gelsin pis dolandırıcıların..

ulash

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Doğan grubunun yaptığı nitelikli dolandırıcılık.. D-smart uydu alıcısını bize tüm kanallar ücretsiz olacak diye satmışlardı.. Ki televizyon reklamlarıda da aynı şeyi söylüyorlardı..Şimdiyse evimizde hiçbir işe yaramayan, kanal listesini düzenleyemediğin, yarısı şifreli bir uydu alıcısı var ve biz kahvede maç izliyoruz...
ey maliye şunlara 3.5milyar tllik bir ceza daha keste akılları başına gelsin pis dolandırıcıların..
Ağlanmak yerine bir avukatla görüşüp dava etseniz? 10 kişi ile bir toplu dava açılır. Sonuçta kanalların parasız olacağına dair reklam kayıtları da bulunabilir. Ama hiçbirşey yapmadan sadece ağlarsan dolandırıldığınla kalırsın. Normal bir digital receiver ile alabileceğim yayınları almak için neden D-smart'a para vereyim diye hiç düşünmedin mi zamanında gerçekten?

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Ağlanmak yerine bir avukatla görüşüp dava etseniz? 10 kişi ile bir toplu dava açılır. Sonuçta kanalların parasız olacağına dair reklam kayıtları da bulunabilir. Ama hiçbirşey yapmadan sadece ağlarsan dolandırıldığınla kalırsın. Normal bir digital receiver ile alabileceğim yayınları almak için neden D-smart'a para vereyim diye hiç düşünmedin mi zamanında gerçekten?
bir ara free tv vardı hatırlıyorsunuz milleti nasıl kazıkladılar, daha sonra 12 tematik kanal kuruldu bas bas bağıra bağıra uydudan şifresiz izlenecek dendi dsmart platformu kurulduğunda baktı ki paralar dönmeye başladı bu işi ileriye getirip kanalları paralı hale getirmeye başladı yavaş yavaş, şimdi ise iflas eşiğine gelmiş durumda nerden nereye geldi ikinci free tv vakası yaşanabilir.

lBa1xkrV1fe7

Asistan
Reaksiyon puanı
8
bir ara free tv vardı hatırlıyorsunuz milleti nasıl kazıkladılar, daha sonra 12 tematik kanal kuruldu bas bas bağıra bağıra uydudan şifresiz izlenecek dendi dsmart platformu kurulduğunda baktı ki paralar dönmeye başladı bu işi ileriye getirip kanalları paralı hale getirmeye başladı yavaş yavaş, şimdi ise iflas eşiğine gelmiş durumda nerden nereye geldi ikinci free tv vakası yaşanabilir.

aman aman tüm dolandırıcılar aydın doğan gibi zaten sakallı dolandırıcı yok Türkiyede dimi :D gidin allah için ne ne bulsanız aydın doğana kılıçdaroğluna atıyosunuz konuyu açışından belii sapkınlık saldırganlık içinde hık dese saldıracaksınız beğenmiyorsanız izlemeyin ben capcanlı izledim maçı git yeni uydu al bu yayını çözemeyen uydun varsa aydın doğan decoder değil

stajer

Profesör
Reaksiyon puanı
20
aman aman tüm dolandırıcılar aydın doğan gibi zaten sakallı dolandırıcı yok Türkiyede dimi :D gidin allah için ne ne bulsanız aydın doğana kılıçdaroğluna atıyosunuz konuyu açışından belii sapkınlık saldırganlık içinde hık dese saldıracaksınız beğenmiyorsanız izlemeyin ben capcanlı izledim maçı git yeni uydu al bu yayını çözemeyen uydun varsa aydın doğan decoder değil
benim meselem aydın doğanın sakallı olup olmaması değil tek derdim sakal olsa emin çölaşan fan'ı olurdum :D mesele şu ki doğan grubu artık dolandırıcılığı, üç kağıtçılığı ayağa düşürdüler.. yakında bu grubu yolda kapkaç yaparken görsem şaşırmayacağım..

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
kanallar için para almicaz diyolardı ama o vergi cezasından önceydi... görmüyo musunuz adamlar utanmasa hürriyetin ilk sayfasına reklam alıcaklar tam boy. bu kadar abartmayın olucağı buydu zaten.

MdbK

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Birincisi Aydın Doğan'ın yaptığı dolandırıcılık değil pazarlama stratejisi. Aklı başında olan bir insan D-Smart'ın yeni kurulduğu zamanlarda ücretsiz olarak verdiği birçok kanalı daha sonradan ücretli yapacağını tahmin ediyordu. Bu yüzden bilinçli kullanıcıların çoğu D-Smart'tan uzak durdu. Ama siz bunları tahmin edemediyseniz yapabileceğiniz 2 şey var. Birincisi istediğiniz kanallar için para vermek, ikincisi de ekstra ücret ödemeden mevcut kanallarla yetinmeniz. Yanlış anlamayın bu pazarlama stratejisini doğru bulmuyorum ama D-Smart'ın piyasaya ilk girdiği zamanlarda böyle bir yöntem kullanarak insanları teşvik edip daha sonradan kanallar için ekstra ücret talep edeceğini birçok kişi tahmin ediyordu.

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
sınırsız internet ve p2p paylaşım sağ olsun...gerisi hikaye..
şifre mifre hak getire..çatır çatırda netten fenerin maçını seyrettim...

byzidd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
aman ya saçma sapan bir maç olayı yüzünden birbirinize giriyorsunuz. sen izlemesen de burada kavganı da etsen de adamlar paralarını aldılar şuan afedersin ama istediği hatunu istediği gibi yiyorken sen burada onların koşturmalarını izleyememekten şikayet ediyorsun. aydın doğan aydın doğan sen izleme bakim aydın doğan sana beleşe getiriyor mu o yayını getirmiyor mu görürsün.