Aydın doğan internete de el attı

Bu konuyu okuyanlar

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Adam rahat durmuyor ki nerde maç yayını izlesem orda her an kesinti yaşanıyor o siteye giremiyorsun, diğer sitelere rahat grip çıkabiliyorsun ama maç yayını olan yerlere siteye giriş çıkış yapamıyorsun bunun bir başkası içtimai tv wweb sayfasına girmekde zorlanıyoruz, justinde ddonmalar yaşanıyor, bazı yabancı yayıncı kuruşlarının internet sitelerinden bu maçları izleyebiliyordum, şimdi ise siteye girmesine rağmen canlı yayın açılmıyor halbuki galatasarayın maçı var, maç bittikten sonra bu canlı yayın tekrar açılacak, işte görüyorsunuz aydın doğan TTNET anlaşmalı olarak bu olaya el atmışş durumdadır millet maç izlemesin diye elini TTNETE atmıştır, maçlar bitsin ozaman diğer kanalların web sayfaları nasıl açılıyor siz ozaman görün.

KAZUYA

Doçent
Reaksiyon puanı
20
Bu yavaslamanin,tikanmanin sebebi Aydin Dogan degil. Hatalari neden surkli baskasinda ariyoruzki. Sen ve senin tarzindaki belesciler. boyle bedavaya mac seyredecegiz mantigi ile sitelerin sunucularina asiri yuklendiklerinde o siteler cokuyor yada yavasliyor..

Hirsizlik yapiyoruz,yaparken engel olanlara kiziyoruz. yaptigimiz hirsizlik dogruymuscasina

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Bu yavaslamanin,tikanmanin sebebi Aydin Dogan degil. Hatalari neden surkli baskasinda ariyoruzki. Sen ve senin tarzindaki belesciler. boyle bedavaya mac seyredecegiz mantigi ile sitelerin sunucularina asiri yuklendiklerinde o siteler cokuyor yada yavasliyor..

Hirsizlik yapiyoruz,yaparken engel olanlara kiziyoruz. yaptigimiz hirsizlik dogruymuscasina
hadi ya içtimai televizyonudamı çöktü adalar şifresiz yayıın yapacaklar diye bas bas bağırıyorlardı ne olduda color bar geldi söylermisin, buda bir internet oyunun bir ayağıdır.

kimse hırsızlık yapmıyor yayıncı kuruluş içtimai tv engelleniyor, kim hırsız her şey ortadadır bizim vergilerimizle kanal kurup istediği gibi şifreliyor.

lBa1xkrV1fe7

Asistan
Reaksiyon puanı
8
pff yaş kaç hacı anasınıfında mı artık okuma yazma öğretiyorlar

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Fener gol yese onuda aydın doğandan bilceniz :D

onerism

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tnt şifresiz normal yayından verdi maçı, nie kasıyosun,tnt zaten doğanın.

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
ATmaCA53 Arkadaşımız yerden göğe kadar haklı. Aç gözlü Doğan medyası Başka ülkelerde yayınlana bir macı bile izlememize izin vermiyor.Ayrıca burda beleşcilik yok. Yalancı ve sahtekar olan doğan mdyası. Kurulduğunda bağırıyordu "türkiyenin ilk digital platformu" diye. Ne oldu sonradan bütün kanalar paralı oldu. Şimdide maca dadandı. Dünya onun olsa duymaz ...

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
pff yaş kaç hacı anasınıfında mı artık okuma yazma öğretiyorlar
benimle böyle konuşamasın haddini bil tamamı ağzımı bozma benim.

tnt şifresiz normal yayından verdi maçı, nie kasıyosun,tnt zaten doğanın.

tnt şifresiz yayınlandı yoksa biss şifrelimiydi,sen şaşırdın galiba

Fener gol yese onuda aydın doğandan bilceniz :D

daha galatasaray maçını vermeden yarım saat önce slovak kanalın sitesi internetten canlı yayınları açıyordu, maça girdiğimiz vakit yayın gitti, yoğunlukdan olacağını zannetmiyorum.

astute

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Maç TNT'De yayımlandı rahat rahat izledik...bu tantana nedir böyle anlamadım.....!yok amaç Aydın Doğan'a vurmaksa bence bu yoldan olmamalı tvden yayını varken niye internetle uğrasıyorsun derler adama.....bence asıl sorun braveheart.fb adlı arkadasın belirtttiği sorun:önce parasız lanse edilen d-smart bir anda paralı oluverdi....

Aydın Doğan benimde sevmediğim bir kişi ama ona bile sallarken biraz insaflı olunmalı....

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Maç TNT'De yayımlandı rahat rahat izledik...bu tantana nedir böyle anlamadım.....!yok amaç Aydın Doğan'a vurmaksa bence bu yoldan olmamalı tvden yayını varken niye internetle uğrasıyorsun derler adama.....bence asıl sorun braveheart.fb adlı arkadasın belirtttiği sorun:önce parasız lanse edilen d-smart bir anda paralı oluverdi....

Aydın Doğan benimde sevmediğim bir kişi ama ona bile sallarken biraz insaflı olunmalı....
ne o aydın doğanın avukatımı kesildin başımıza sen izlediysen seni cihazın şifre çözüyor, herkesin cihazında şifre çözüyormu, biz nasıl izleyemedik, neden içtimai tv yayını kesildi banada onu söylede tam olsun bari.

ommerk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Aydın doğan bir gün bu yaptıklarının acısını çekecek hiç merak etmesin.
Cem uzan gibi olacak sonu.

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Aydın doğan bir gün bu yaptıklarının acısını çekecek hiç merak etmesin.
Cem uzan gibi olacak sonu.
hay klavyene sağlık, bugün benim hey heylerim sinirlerim gerildi birileri benimle uğraşmasın acayip küfür edebilirim sinirlerim tepemde, bu sinirlerimin etkiside aydın doğandır fenerbahçe maçını izleyememenin büyük öfkesi içerisindeyim.

astute

Asistan
Reaksiyon puanı
5
ne o aydın doğanın avukatımı kesildin başımıza sen izlediysen seni cihazın şifre çözüyor, herkesin cihazında şifre çözüyormu, biz nasıl izleyemedik, neden içtimai tv yayını kesildi banada onu söylede tam olsun bari.

arkadasım öyle senli benli konuşma 1 ne yazdığımı iyi oku ben maçı Tnt 'den izledik dedim uydumu dedim al belediye anteni sende izle yok orda belediye çekmiyorsa onu da belirt boşuna yorum yapmayalım yazmayalım 2 burası sizin çiftliğiniz değil insanlar sitediğiniz yorumları yapmıyor ya da farklı düşünmüyor diye de agresif olma 3

zaten saçma sapan bir konu kilit vurulmaması ilginç....yorumlarında daha sakin ve nazik olursan sevinirim....

ommerk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bütün işleri kitabına göre yapacak bundan sonra doğan!!!!!
Yapmadığı zaman başına ne geliyo gördü çünkü.
Bundan sonra işleri kitabına göre yiyosa yapmasın.:D
Alır öle k.l gibi cezayı şerefsiz.

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
arkadasım öyle senli benli konuşma 1 ne yazdığımı iyi oku ben maçı Tnt 'den izledik dedim uydumu dedim al belediye anteni sende izle yok orda belediye çekmiyorsa onu da belirt boşuna yorum yapmayalım yazmayalım 2 burası sizin çiftliğiniz değil insanlar sitediğiniz yorumları yapmıyor ya da farklı düşünmüyor diye de agresif olma 3

zaten saçma sapan bir konu kilit vurulmaması ilginç....yorumlarında daha sakin ve nazik olursan sevinirim....
ya kusura bakma beni anlamaya çalış, belediye anteni var, her bölgede tnt veriliyormu biliyorsun, benim belediyem tnt felan hiç bir şey vermiyor

ugur.capar

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence sen bi abdest al iyice elini yüzünü iyice yıka :). Aydın doğan'la bozmuşsun kafayı

astute

Asistan
Reaksiyon puanı
5
ya kusura bakma beni anlamaya çalış, belediye anteni var, her bölgede tnt veriliyormu biliyorsun, benim belediyem tnt felan hiç bir şey vermiyor

sevgili arkadaşım (kusura bakma biraz samimi yazıyorum affına sığınarak) bende senin gibi düşünüyorum Aydın Doğan denen adam zerre kadar sevmem orda hemfikiriz ama eleştiri yaparken biraz düşünerek yapmalıyız diye düşünüyorum yoksa eleştiri döner dolaşır yine bizi bulur.bilmem yanlışmı düşünüyorum?

ben bir Galatasaray taraftarıyım ve şu ana Fener'in maçını izleyemiyorum artık A.Doğan denen illete ne methiyeler düzdüğümü anla....bu adam bir kanser ve sabret kanser vücuttan atılıyor...dua edelimde bu herif Süper lig ihalesini almasın işte o zaman yandık..

selametle kal...iyi geceler...

ugur.capar

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Gs'nin uefa kupasını kazandığı yıl , gs'nin maçları cine5 veriyordu. Final maçı dışında ki bütün maçlar şifreliydi. Bu yeni olan birşey değil

QaFeİN

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Bende Doğan'ı Sevmem Ama Bu İşi O Mu Yapıyo Acaba

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Bende Doğan'ı Sevmem Ama Bu İşi O Mu Yapıyo Acaba
bunu o yapmıyorsa peki içtimai televizyonu neden color bar var, adamlar şifresiz yayınlayacağız maçı derken durup duruken son daka golü iile neden görüntüsüz bir maç neden izlenemiyor ?, doğanın eli olamazmı, içtimai tv türk takımını değilde yabancıların maçını verse görüntü gitmezdi.

preferst

Profesör
Reaksiyon puanı
30
Atmaca Arkadaşım sonuna kadar haklı gs maçı şifresiz şifresiz bas bas bağrıyorlardı. şükür dedik bir maçı adam akıllı izliyecğiz diye. kurulduk 106 ekranın karşısına maç başladı o ne hemen biss şifre. işin yoksa şifre ara çözmeye çalış olmadı git 37 ekranın önüne antende karıncalarla beraber maç izle... bu kadar.... neyse arkandayım atmaca

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Bu konuda kimsenin günahını almaya gerek yok. Sonuçta parasını verene vermiyorlar mı bu maçları? Ayrıca bu sadece Türkiye'ye özgü bir durum değil. Her yerde maçlar (lig, Avrupa) şifreli platformlarda yayınlanıyor.

Dün akşam TNT'ye şifre girildiyse İçtimai TV'ye de girilmesi gerekliydi. Gerekeni yaptılar. Bu durumdan memnun muyuz, hayır. Ama yapacak başka bir şey yok.

Yayın haklarını elinde bulunduran kişi Aydın Doğan değil de bir başkası olsaydı yine aynı şeyi yapacaktı.

PylsWeb

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Çaçukmusun ya hem illegal yollardan izemek istiyorsun hemde Aydın Doğan'a suç atıyorsun varmı böyle birşey !
Adam tüm yayın haklarını eline almış, hem zaten TNT'de yayınlandı maç.

Yayın haklarını sen alsaydın keşke herkes izleyebilseydi !

sakallıoğlu

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Garibim aydın Doğan bu yorumları okusa, BEN NELERE KADİRMİŞİM der.

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Çaçukmusun ya hem illegal yollardan izemek istiyorsun hemde Aydın Doğan'a suç atıyorsun varmı böyle birşey !
Adam tüm yayın haklarını eline almış, hem zaten TNT'de yayınlandı maç.

Yayın haklarını sen alsaydın keşke herkes izleyebilseydi !
yayın hakları aıp almaması beni ilgilendirmez, doğan grubunun burda yaptığı rezillik medya sitelerinden maçlar cnntürk dediler, daha sonra tnt deyip şifresiz yayınlanacak dendi ama öylede olmadı biss şifresi girliyor siz kalkıp şifremi girdi diyorsunuz, bu maçları bize izletirmeyecekler ise içtimai televizyona karışıp el atamaz yayının olmamasının nedeni aydın doğandır, geçen senede ANS sorunuyla yaşamıştık.

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Saçmaladığının farkında mısın.

coni85

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu konuda kimsenin günahını almaya gerek yok. Sonuçta parasını verene vermiyorlar mı bu maçları? Ayrıca bu sadece Türkiye'ye özgü bir durum değil. Her yerde maçlar (lig, Avrupa) şifreli platformlarda yayınlanıyor.

Dün akşam TNT'ye şifre girildiyse İçtimai TV'ye de girilmesi gerekliydi. Gerekeni yaptılar. Bu durumdan memnun muyuz, hayır. Ama yapacak başka bir şey yok.

Yayın haklarını elinde bulunduran kişi Aydın Doğan değil de bir başkası olsaydı yine aynı şeyi yapacaktı.

Uzan zamanında öyle değildi bütün maçlar stardan naklen veriliyordu ve hiç bir şifrede koymuyorlardı yayına. Uzan zamanını hepimiz arıycaz gibime geliyor. Sen hükümet olarak Rekabetsiz bırakırsan piyasayı adamda istediği gibi cirit atar orda. Adamın elinde kaçtane ulusal kanal var resmen tekel.

MdbK

Doçent
Reaksiyon puanı
5
@ATmaCA53
Bari güzel Türkçemizi doğru düzgün kullanmaya çalış. Bu konuya yazdığın hiçbir mesaj malesef anlaşılır değil. :thumbdown:

lBa1xkrV1fe7

Asistan
Reaksiyon puanı
8
ah burnum aktı hepsi aydın doğan yüzünden :D kardeşim söyleyin tayyip amcanıza samanyoluna versin ihaleleri sizde her burnunuz aktığında suçu aydın doğana atmayın:D