Avrupa Birliği

Bu konuyu okuyanlar

Coward

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugün Milliyet gazetesinde çıkan Melih Aşık'a ait bir yazıyı paylaşmak istiyorum

Görmek
ABD Baylor Üniversitesi öğretim üyelerinden Prof. George Gawrych, Türkiye İşveren Sendikaları Konferedasyonu'nun davetlisi olarak geldiği Ankara'da dün "Siyasi ve Askeri Deha Olarak Atatürk" konulu bir konferans verdi. Prof. Gawrych, konuşmasının sonunda bir izleyicinin, "Avrupa Birliği'nin bizden Kemalizmi terk etmemizi... Resmi binalardan Mustafa Kemal Atatürk'ün fotoğraflarını kaldırmamızı istemesini nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusuna şu yanıtı verdi:
"Avrupalılar bir şeyi yapmak istemediklerinde size onu açıkça söylemezler, birtakım bahaneler uydururlar. Siz onların Atatürk'le ilgili isteklerini yerine getirseniz de eminim ki sonuç değişmeyecek, bu kez karşınıza başka bahanelerle çıkacaklardır."
Elin Amerikalısının gördüğü gerçeği bakalım biz ne zaman göreceğiz? Ya da görecek miyiz?

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Ben Soruyorum aynı soruyu ne zaman...

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Bu yazıyı herhangi bir adresten aldıysanız lütfen alıntı adresini burada belirtiniz. !!!

BacKDooR

Asistan
Reaksiyon puanı
0
chimera dedi ki:
Bu yazıyı herhangi bir adresten aldıysanız lütfen alıntı adresini burada belirtiniz. !!!

Kaynağı ben vereyim "Görmek" isimli başlıkta yer alıyor.

http://www.milliyet.com/2007/11/10/yazar/asik.html

Bu arada Atatürk resimlerini indirme çabası Türkiye'yi milliyetçilikten uzaklaştırmak amacıyla yapılan girişimlerdir.
ABD ve AB raporlarına göre ümmetçi anlayış sadece hakka değil yöneticiye de kulluk etmeyi sağlıyor bu sayede yöneticiyi ele geçirince halkı da ele geçiriyorsunuz, zana'yı serbest bırak bırakıyorsunuz, apo'ya af getirmeye gayret et yapıyorsunuz, ülkenizi böleceğiz diyor olumlu gelişme diyenleri cumhurun başı yapıyorsunuz, teröristleri takip bile edemiyorsunuz bundan iyisi AB için Şam'da kayısı.

Atatürk'ü önce gözlerden, sonra kalplerden silme çabasıdır.

Bu arada neden bu AB üeyelerine laf ediyorlar ki adamlar haklı, almayacağız dedikçe biz gireceğiz diyoruz, e madem o kadar ısrarcısın adamların dediklerini yapacaksın, adamlar bizi kullanmaıkta çıkarları neyi gerektiriyorsa yapmakta haklılar burada sorumlu onlar değil başa geçenler.

Bu arada adalet ve kalkınma partisi yani namı diğer akp Adıyaman milletvekili hüsrev kutlu denen maşa da bu talepte bulunmuştu.