Avon City Rush parfüm çeşitleri kol saati hediyeli

Bu konuyu okuyanlar

webmasteryolcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

Evet değerli arkadaşlar avon fırsatları ile devam ediyoruz. Türkiyenin bir numaralı parfüm markası olan avon parfüm bay ve bayan parfümlerinde süper indirim ve hediyeli satışlara devam ediyor.

İlk defa satışa sunulacak olan City Rush parfüm çeşitleri Dünyaca ünlü top model ve oyuncu Milla Jojovich adına üretilmiş olup dünyada 60 ülkede satışı yapılmaktadır. Avon City Rush parfüm çeşitleri siz ve sevdiklerinize özel olup bayanlar için City Rush For Her EDP Erkekler içinse City Rush For Him EDT kalıcı ve özgün kokusunu sunmak üzere satışa başlanmıştır.

City Rush Bayan Parfüm
Siyah yıldız çiçeği ve kremsi ağaç kokularından oluşan hoş ve günboyu kalıcı etkisi ile siz ve sevdiklelerinizin büyüleyici ve gözde parfüm markası haline geleceğine inandığımız City Rush For Her EDP

Ürün Kodu: 10743 - Sadece: 40 TL

City Rush Erkek Parfüm
Erkeklerin vazgeçilmezi olan odunsu kokulara ek olarak kremsi kaşmir notaları ve siyah yıldız çiçeğinin çekici ve karşı konulmaz kokuları ile bütünleşen City Rush For Him EDT mutlaka denemelisiniz.

Ürün Kodu: 10749 - Sadece: 41 TL

Saat Hediyeli Parfümler
Bu kampanya 12 ekim 2012 tarihine kadar geçerli olup bu tarihten sonra hediye geçerli değildir. Sipariş vermek isteyenler için kapıda ödeme ve kredi kartına tek çekim şeklinde ödeme yapabilirsiniz. Tüm parfümler Qurtz donanımlı timsah derisi görünümlü kayışlı saat hediye edilmektedir.

GaMeRR119

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Avon Ürünlerini Şahsen Kullanmıyorum Tavsiyede Etmiyorum...Çünkü Biryerde Okudum Avonun 10 Yaş Gençleştirme Kremini Kullanan 9 Yaşındaki Kız Kayboldu..