Yardım AVG Sürücü Güncellemesi Sonrası Inaccessible_Boot_Device Hatası

Bu konuyu okuyanlar

TheAzıtmaç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. Bu forumdaki ilk sorum olacak. Sürç-i lisan edersem affola. Sorunum şu: Eski bir kameranın SD kartındaki fotoğrafları bilgisayara aktarmak istiyordum. Ancak SD kartı kart girişine takınca bilgisayar okumuyordu. Bununla ilgili internette sürücülerinin güncel olmayabileceği yazıyordu. Ben de öncelikle Windows güncelleme ayarlarından isteğe bağlı güncelleştirmeleri güncelledim. Sonra AVG driver updater indirdim. Ancak tüm sürücüleri güncelle dedikten sonra bilgisayar kapandı ve inaccessible_boot_device hatası verdi. İnternette yer alan tüm çözüm önerilerini denedim. Hatta reset this PC de dedim. Bir kere bilgisayarı resetledi ancak düzelmedi ve sonrasında tekrar denediğimde resetleme işlemi sırasında bir hata oluştu dedi. Bilgisayarı güvenli modda açmaya çalışıyorum ancak tekrardan beni sorun giderme ekranına yönlendiriyor. Bir gündür bilgisayarımın ekranında inaccessible boot device yazısı yazılı bir şekilde bilgisayarımı açamıyorum. Ne yapmam gerekiyor. Windows'un kendi format sistemi yerine USB'ye lisanslı Windows'umu tekrardan indirerek format atmak faydalı olur mu acaba böyle bir şey mümkün müdür? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.