AVG 8 Free De Proaktif Koruma Varmı?

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
AVG 8 free de Proaktif koruma varmı arkadaşlar ? :^)

Reaksiyon puanı
188
proaktif korumadan kastın realtime koruma ise evet var fakat genelde dürtmeden çalışmaz avg de o yüzden pek hoşlaşmam...

kaspersky'i tavsiye ederim...

Reaksiyon puanı
1
Ben Kaspersky kullanıyorum Protection kısmında computer protection status bölümünde hep tarama yapıyor bilgisayarı kasıyor.Taramayı durduruncada kaspersky etkisiz hale geliyor sanırım internet bağlantısı yavaşladı nedense yani :S

choon_blaze

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bırakın bunları Eset Smart Security'e geçin diğer bir adıyla Nod32 antivirüs + antispyware + firewall + antirootkit + antispam + antiphishing ohoo sayamıyorum bile :D :D üstelik sistemi o kadar az yoruyor ki şaşıracaksınız...sanki hiç bir şey çalışmıyor gibi :) 256 mb ramde mis gibi çalışıyor

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
choon_blaze dedi ki:
Bırakın bunları Eset Smart Security'e geçin diğer bir adıyla Nod32 antivirüs + antispyware + firewall + antirootkit + antispam + antiphishing ohoo sayamıyorum bile :D :D üstelik sistemi o kadar az yoruyor ki şaşıracaksınız...sanki hiç bir şey çalışmıyor gibi :) 256 mb ramde mis gibi çalışıyor
Peki tuningmert bunu mu sordu acaba ??? Sorulara çok alakasız cevaplar veriyorsunuz(sözüm sadece sana değil).