Avea ya geçmelimiyim ? [ avea - vodafone karşilaştirma ] içeri ->

Reaksiyon puanı
16,118
turkcell seni memnun eder merak etme en hizli 3G turkcell'in yakinda en hizli 4G LTE'de turkcell'in oldugu ortaya cikacak.

mutahhar

Profesör
Reaksiyon puanı
15
turkcell'den şaşma ama biraz pahalıdır. fiyat/performans açısından en iyisi vodafon. ben geçtiğime pişmanım, vodafona geri döneceğim.

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
turkcell'den şaşma ama biraz pahalıdır. fiyat/performans açısından en iyisi vodafon. ben geçtiğime pişmanım, vodafona geri döneceğim.

Aksine ben hiç pişman değilim . İyi ki AVEA ya geçmişim diyorum.

smt_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Avea kullanıyorum 7-8 aydır. İnternet konuşma vs olarak Turkcell in yanına yaklaşamaz.
He ama kullanılabilir yanı ne ucuz olması.
Her yöne 1000 dk + 4Gb internet 29 TL paketini kullanıyorum. Sadece ucuz olduğu için kullanıyorum. İnternet iyi ama tabiki tam performanslı değil.

Ama eğer geliriniz çok iyi değil ise ucuz olması sebebi ile tercihimdir.

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar Avea kullanıyorum 7-8 aydır. İnternet konuşma vs olarak Turkcell in yanına yaklaşamaz.
Her yöne 1000 dk + 4Gb internet 29 TL paketini kullanıyorum. Sadece ucuz olduğu için kullanıyorum. İnternet iyi ama tabiki tam performanslı değil.

Tabiki öyledir TURKCELL den daha iyi olamaz ama fiyatı çok uygun ve orta bir performans sunuyor ben memnunum TURKCELL e veririm parayı kalite istiyorum derseniz sakın geçmeyin ama fazla para vermek istemiyosanız durmayın hemen bir AVEA merkezi bulun.

Reaksiyon puanı
16,118
elin lubnanlısını zengin edeceğime kara mahmet'in turkcell'ini kullanırım daha iyi.

obmann

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Turkcellin kalitesi hiç bir yerde bulunmaz biraz fazla para ödersiniz ama değer doğrusu.Avea da fiyat yönüyle dikkat çeken bir hattır ama malesefki bir turkcell değildir.Ben Turkcell kullanıyorum gayet de memnunum internette hı istiyosanız turkcellden başkasını tercih etmeyin.

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Turkcell de artık o kadar pahalı değil.Aşırı konuşmuyorsanız benim gibi
250 heryöne 250 turkcelliyle 1000 sms 1 gb 30 tl.
vodafone bile mevcut müşterilerine vermiyor bunu.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Ben Vodafone'luyum CepAran kampanyası kullanıyorum cok sms atmayı seven biri değilim ama whatsapp kullanırım internet ise haziranda yapacam

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
Bende Avea'ya geçmiştim Vodafone'dan Avea ilk başlarda güzeldi ama şimdilerde çekim sorunu çok yaşıyorum çekim kalitesi çok düşük. Şikayet edincede "O bölgede birkaç yere sinyal gitmediğini tespit ettik ama yapabileceğimiz birşey yok" diyorlar o yüzden bende Vodafone'a geri döndüm. Avea kadar ucuz değil ama çekim kalitesi çok daha iyi en azından :)

krkmzmrt

Doçent
Reaksiyon puanı
2
İstanbuldaysan Kesinlikle avea hatta profesyonel 600 tarifesini öneririm 12 ay kalma sözüne 600 dk heryone 1000 SMS her yöne 4 GB internet 39 tl

mutahhar

Profesör
Reaksiyon puanı
15

aynı paketi ben de kullanıyorum. pakete ve fiyatına diyeceğim yok ama internete doğru düzgün bir hızla girse birşey demeyeceğim. mayısta sözleşmem bitiyor. muhtemelen vodafona geçeceğim.

remaz3442

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Bu yorumlardan sonra bende avea'ya geçeceğim muhtemelen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
500 dakika + 2 GB sonrası sınırsız + 5000 sms heryöne Avea 23 tl kullanıyorum. Fakat daha ucuzu pttcell veya bimcell aynı hizmet avea oda.

Reaksiyon puanı
16,118
hic tavsiye etmem biz avea superjet modem almistik 6subat2010-01ocak2012 arasinda son aylarda surunuyordu bozdu cok bozdu iptal ettik o yuzden turkcell disinda operator onermiyoruz.

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
707
Bende hattımı taşıdım avea çok iyi

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Yaşadığın şehre göre değişir. Benim için beş para etmez. En geç 5 güne kurtuluyorum şükür aveadan.

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Yaşadığın şehre göre değişir. Benim için beş para etmez. En geç 5 güne kurtuluyorum şükür aveadan.

Aynen öyle örneğin ben İstanbul'da yaşıyorum herhangi bi sorunla karşılaşmadım iyi çok memnunum.

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
Size katılıyorum bende Avea kullanıyordum evimde hiç çekmiyor ama başka bi yerde gayet iyiydi. Evimde çekmediği için bana göre kötü bi firma bende Vodafone'a geçtim kurtuldum :)

hangon

Asistan
Reaksiyon puanı
1
avea, merkezde yaşayan arkadaşlar için çok iyi...

berkaysavci

Super Сasual Dating - Genuine Ladies
Reaksiyon puanı
1
Bnce ne olursa olsun gecilmemeli cnku bnm kuzenim net paketi yapti ama internete girdinde hep faturaya islemis ay sonu 200 tl fatura geldi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Siirt merkez de yaşiyorum Avea kullanıcısıyım herhangi bir apartmanın içine girdiğimde çekim gücü azalıyor helekı 3G acıksa Servis yok cıkıyor