Avea Jet Modem mi? Yoksa..

Max2Life

Asistan
Reaksiyon puanı
0
TTnet ADSL aboneliğimi bitirip, sizinde önereceğiniz bir operatörün avantajlı bir modem kampanyasından yararlanmak istiyorum.

Avea Ön ödemeli Jet Modem Kampanyası

Jet modem + Faturasız hat + 3 ay 4gb bedava internet + ttnet wifi = 89 TL

http://www.avea.com.tr/tr/sta/3G/ne...nnetteklif.jetmodemtarife.faturasiz.onodemeli

Faturasız hatlara özel Taahhütsüz Jet Modem Kampanyası ile;
-Faturasız SIM Kart, 4 GB internet ve TTNET WiFi şifre kartı paket içinde ücretsiz olarak sunulmaktadır.
-Avea Jet Mobil Modem sadece 89TL! Üstelik 3 ay boyunca kullanabileceğiniz 4GB İnternet ve 12 ay boyunca faydalanabileceğiniz sınırsız TTNET WiFi hizmeti de hediye.

TTnet Wifi hiç işime yaramayacak, çünkü malesef ikametime yakın ttnet-wifi noktası yok. Onun dışında baya avantajlı görünüyor. 3 ay 4gb bedavadan sonra "1 GB İnternet Paketi 14,5 TL" devam ederim diye düşünüyorum.

Sizlerin yorumu nedir? Diğer operatörlerde daha avantajlı olan bir tarife var mı? Tavsiyenizi bekliyorum...:cool:

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Üniversite zamanında VINN kullanmıştım..Bir daha tövbe ettim...Sadece internette bi arkadaşa bakıp cıkıcam maksadıyla kullanacaksan al yoksa tavsiye etmem..
3G her yerde full çekmiyor,bildigim kadarıyla dns falanda değişmiyor( Özellikle avea ve vodafone, turkcell biraz daha üst düzeyde bu konuda) İlerde deli param olursa sayısal falan vururda 8-9 milyonu cebe koyarsam o zaman alırım :)

blueman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş jet modem alma çekmezse ayvayı yersin ben aldım rezil oldum ayrıca avea hizmeti sıfır hiç tavsiye etmem.aman aman

Max2Life

Asistan
Reaksiyon puanı
0
O zaman ttnet işkencesine devam mı diyorsunuz? Olmadı vodafone cepten internet alıp 5800 xm i pc ye bağlayıp öyle kullanacam nasılsa sınırsız (akk dan sonra 96 kb e düşüyor hız). telefonun pili tez tükenecek ama olsun oyle uzun süreli internetle alakam kalmayacak pek. oda beni idare eder sanırım. ??

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Valla arkadaş TTNETi onların yanında öperde başına korsun.O kadar diyim sana.İlla alıcam diyorsan Turkcell al onun çekim alanı daha iyi..

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Vinn kullaniyorum suanda giresundayim 3 mbit cekiyor koyde oldugum halde. Dns degisiyor belgelerimde vinn adli klasorun icindeki bir dosyadan.
Normalde begenmem ama ciddi anlamda memnun kaldim bu siralar tavsiye ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardes bu aveya 89 tl lik kampanya ne zaman bitiyor bilgin varmi cevaplarsan sevinirim cok tesekurler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu kampanya tam olarak nasıl işliyor anlayamadım. 89 tl den sonra biz kullandığımız kadar mı ödüyorum