Avea jet çok yavaş

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
bende ttnet kullanıyordum, evlenip taşınınca uydunete geçtim telefon almak istemediğim için. birde yalın internet muhabbetinede aylık 15 lıra ucret oduyosun ayrıca. o cok sacma geldı. cok memnunum uydunetten. ttnette adıl kullanım sınırına ayrıyetten gıcık oluyorum. versın parasını musterı ıstedıgı gıbı kullansın neyın pesındeler anlamıyorum. sankı uretıp satıyo sermayeden gıdıyo gıbı. belkı mantıklı acıklaması vardır ama tuketıcı olarak ınsanlar bunu dusunmuyor benım gıbı mesela.

ev faturasını annem ödüyor ama:)

Bilimzeka

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Uydunet alıcam ama 60 mbps kada 80 gb kotalı 89 tl de 80 gb geçermiyim çünkü ttnette 120 lere felan çıktığımı hatırlıyorum 10 gb dan 5 oyun indiririm desek 2 filim izlerim desek 10 gb da nette takılırım desek 75 80 oluyo sizce geçermiyim :) geçersem kaç gb geçerim çünkü gb başına 3 lira 10 gb geçsem 30 lira fazla gelir .

neofobic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uydunet alıcam ama 60 mbps kada 80 gb kotalı 89 tl de 80 gb geçermiyim çünkü ttnette 120 lere felan çıktığımı hatırlıyorum 10 gb dan 5 oyun indiririm desek 2 filim izlerim desek 10 gb da nette takılırım desek 75 80 oluyo sizce geçermiyim :) geçersem kaç gb geçerim çünkü gb başına 3 lira 10 gb geçsem 30 lira fazla gelir .

120 lere çıktığında ttnetteki hızın neydi bilmiyorum ama, daha hızlı olan uydunete geçtiğinde inan bunun 2 katını belkide fazlasını kullanacaksın. ben 10 mbps ye geçmeden önce en çok 25 gb tı görüyordum. şimdi 10 mbps de 80 i zorluyorum. geçende 13 gb oyun serisini torentten 4,5 saat gibi bir sürede indirince insan daha çok anlıyor kotanın önemini. bence bütcen müsaitse 10 mbps sınırsıza geç kafan rahat olur. uğraşma gb başı ücretle. ben bunu şuna benzetiyorum; bir iş yerinde çalışırsın ayda 1000 lira alırsın kılı kılına yeter, daha sonra başka işe geçersin orda 2000 lira alırsın oda kılı kılına yeter, hiç artmaz. insan oğlu imkanı olunca kullanıyor işte.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş bendede var bu avea dan kaynaklanıyo 3g noktasını bulman lazım uzatma kablosuyla vesayire VININ MAVİ YANACAK ve EN AZ 1 NOKTA GÖZÜKECEK ...kolay gelsin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2010 da bi mahkeme kararı var sen o kararı araştır o kararı bilmeyenlere yüksekk fiyat çıkarıyorlar bana da 300 küsü fiyat çıkardılar kararı okudum anında 100 tl ye düşürdüler bu avea tam ückagıtcı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben aveaya bi bulaştım, bin pişman oldum. ttnet yada smile, superonline gibi servileri tercih et bence

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben yaklaşik 10 aydir avea jet kullaniyorum daha doğrusu kullanamiyorum sürekli bağlanti kesiliyor. Oyun oynarken sinir krizi geçiriyorum. Yavaş olmasinin yaninda verdiğim para kadar nete bağlanamiyorsun bile 8gb paketim var 15 güne kalmiyor bitiyor film izlemiyorum ttnet sinirsiz kullanirken sürekli nette olduğum halde 8 gb anca olurdu sakin avea kullanmayin

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
2010 da bi mahkeme kararı var sen o kararı araştır o kararı bilmeyenlere yüksekk fiyat çıkarıyorlar bana da 300 küsü fiyat çıkardılar kararı okudum anında 100 tl ye düşürdüler bu avea tam ückagıtcı

sene kaç ? artık operatörler max 99tl + sabit ücretini çıkartabiliyorlar

Ben yaklaşik 10 aydir avea jet kullaniyorum daha doğrusu kullanamiyorum sürekli bağlanti kesiliyor. Oyun oynarken sinir krizi geçiriyorum. Yavaş olmasinin yaninda verdiğim para kadar nete bağlanamiyorsun bile 8gb paketim var 15 güne kalmiyor bitiyor film izlemiyorum ttnet sinirsiz kullanirken sürekli nette olduğum halde 8 gb anca olurdu sakin avea kullanmayin

arkadaşım , oyun oynamakta en az bir film veya video izlemek ile aynıdır. Sürekli kesilme işini ise ilet müşteri hizmetlerine bi çaresine baksınlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı şey benim wifi de de var kandırıyolar insanları hiç hızlı falan değil. iinterneti kullanamıyorum hiç biyerde çekmiyo. mahkemeye vericem bunları.