Avea ile 3G hızında internet 19 TL

prof.

Profesör
Reaksiyon puanı
7
3G ve WiFi teknolojisini abonelerine birlikte sunan Türkiye'nin GSM operatörü Avea, abonelerini Jet Mobil Modem ile internete diledikleri yerden en avantajlı fiyatlarla bağlıyor.

480943378.jpg

Avea, hayata geçirdiği yeni kampanya ile müşterilerinin Avea Jet Mobil Modem ile internete, 3G hızında, en rekabetçi fiyatlarla erişmesini sağlıyor.

Kampanya kapsamında Avea, 12 ay boyunca 1 GB'lık internet paketini müşterilerine ilk 3 ay ayda sadece 19 TL, kalan 9 ay ise ayda 29 TL'ye sunuyor. Öte yandan, 12 ay boyunca internet paketlerine abone olanlara, Avea Jet Mobil Modem'i hediye ediyor. Yakınsama stratejisi doğrultusunda geliştirdiği çözümlerle de rakiplerinden farklılaşan Avea, kampanyaya başvuran abonelerine, 12 ay boyunca 5 bini aşkın TTNET WiFi noktasından ayda 10 saat WiFi erişimi imkanı tanıyor.

Avea aboneleri ayrıca, ayda 35 TL karşılığında 2 GB'lık, 39 TL karşılığında 4 GB'lık veya 55 TL ödeyerek 6 GB'lık internet paketine üye olabiliyor.
Kaynak​

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Ayıptır valla ayıptır. Ben de ciddi bir şeymiş gibi girip bakıyorum. Bir gb için haber mi yapılır? cık cık cık...

Fever_4ever

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kota olayı niçin kullanılıyor? Kimsede sınırsız internet sağlayacak alt yapı yokmu? TTnet Avea Turkcell Vodafone hepsinde kota var bunun sebebi nedir? Yabancı ülkelerde kota filan olmadığını duymuştum bu doğrumu?

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Bu millet salak ya. Bunlar da bizi kandıracak. Dandik bağlantı. 100 mb verseydin bari :thumbdown:

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Kota olayı niçin kullanılıyor? Kimsede sınırsız internet sağlayacak alt yapı yokmu? TTnet Avea Turkcell Vodafone hepsinde kota var bunun sebebi nedir? Yabancı ülkelerde kota filan olmadığını duymuştum bu doğrumu?

Kota var kota var. 1 GB şaka gibi...

Bir de 3G hızında diyor. 1 gb hızlı olsa ne olur olmasa ne olur? Bir şey indiremeyeceksin, youtube seyredemeyeceksin. Günde bir haberlere bakacaksın 19 lira ödeyeceksin :(

Bir gazeteye abone olurum daha iyi.

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
kotaya uploadlarda dahil hemde :D
normal kullanım değilde , devamlı yollardayken işi olanlar için kullanılabilir oda genellikle edge hızında :)

palam

Doçent
Reaksiyon puanı
4
yazık ya.. sanki şimdi internete girecek yer bulamıyoruz da internet çok kullanılan ama az arz olan bir hizmet gibi. interneti sadece şebeke çeken her yerde olma özelliğinden ötürü yüsek bir fiyat istiyorlar. gülüorum ve pehh diyorum.

internet her yerde -(okulda ,işte, vs). peki neden sadece yolda internet kullnamka için mi 10 tl fazla vereceğiz.
ADSL
evde --------------4gb kota-1mb hız- ------30 tl
yolda -------------- yok
okulda-işte vs.------ kotasız - ücretsiz
TOPLAM----------------30 TL
3G
evde- yolda- okulda-işte.. 4gb kota -8mb hız----40 tl
TOPLAM----------------40 TL

allah aşkına dışarıdayken internete girme zorunluluğuyla kaç kere karşılaşırız ki ayda 10 tl fazla verelim.

yazık işte hala anlamıyorlar bu milletin sanki internete yolda girme talebi varmış gibi yöneldikleri yola bak..

an80x86

Asistan
Reaksiyon puanı
1
3g çıktığından beri bakıyorum adam gibi bir kampanya görmedim. ttnet'e devam. ttnet'e rakip bir olacak durumda değiller. düzgün çalışmadığına dair bir sürü şey duyuyorum, bilgisi olan var mı?

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
yemişim 3g'yi tt'yi beah..
hiçbirinde hayır yok..

storm61

Profesör
Reaksiyon puanı
12
1 gb yetmez diğer bir firma 39 tl ye 4 gb var
ilk 3 ay da 19 tl

odaben

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vodafone 3g modem aldım 5g 45 ytl dediler vergisi ile 50 ytl imiş çok hızlı her yerden telefonunun çektiği dediler iyide video açarken iki saat düşünen edge ile bağlanan bir modeme sahip olduk.
her yerde 3g yokmuş madem bunuda belirtin 3g hızında sadece belli yerlerde çekecekse lakin hiç olmamasından iyidir dedim ttnete zaten gıcığım hem telefon hemde neti zorunlu tutmasından birazda vodafone kazansın biz yine kaybedelim ..

aakgun78

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Kullanmayın, biraz protesto etmeyi öğrenin. Bu sömürü saltanatına karşı gelin. Bu hepimizin elinde.