The Dark Knight

Profesör
Reaksiyon puanı
77
James Cameron'un sinema tarihini değiştirecek filmi, Avatar oyun dünyasında da iddialı. Yapımın savaş sahnelerini gösteren yeni bir videosu yayınlandı.

Gelecekte geçen askeri konseptler konusunda uzman James Cameron yeni filmi Avatar'la sinema tarihini değiştirmeyi hedefliyor. Yönetmen, filmi konusunda çok iddialı. Aliens, Terminator 1-2 ve Titanic'le tanınan Cameron, yeni projesinde hem aşk hem de macerayı bir araya getiriyor. Bu kadar iddialı bir film olurda onun oyunu hiç yapılmaz mı? Ubisoft'un üstlendiği James Cameron's Avatar: The Game'in aksiyon sahnelerini gösteren yeni bir video yayınlandı.

[SDNTV]http://trailers-ak.gametrailers.com/gt_vault/11526/t_jcavatartg_x360_militaryduties_gp_gt.flv[/SDNTV]

Biraz Crysis biraz da Lost Planet havası yakalayacağımız yapım, şu anda bilinen tüm oyun platformları için piyasaya sürülecek. Modern bir Kızılderili ve Amerikan İşgali hikayesi anlatan yapım 1 Aralık'ta satışa sunulacak.
:: Avatar'ın oyunu film kadar başarılı olabilecek mi?
Yazan: Cem Süer
SDN - http://shiftdelete.net

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Günümüz aksiyon oyunlarını göz önünde bulundurarak, daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum.

maiwesiyah

Profesör
Reaksiyon puanı
11
kızılderili nerde yahu? bana sadece hayvanatları öldürüyo gb geldi
ayrıca ne alıp veremedikleri var kızılderililerle onu da bilmiyorum

The Dark Knight

Profesör
Reaksiyon puanı
77
kızılderili nerde yahu? bana sadece hayvanatları öldürüyo gb geldi
ayrıca ne alıp veremedikleri var kızılderililerle onu da bilmiyorum

O mavi yaratıklar aslında kızılderilileri temsil ediyor. İşgala gelen ordusu da Amerika'yı kuran koloniler. Filmi izleyenler modern bir Pocahontas öyküsü olarka değerlendirdi.

cemolokko

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bu filmi izlicem.Verilen msj ortada amerika gittiği heryeri sömüren bir yaratık:)