Avast! Internet Security 6.0.1000 - Final

Bu konuyu okuyanlar

yasaklı

Asistan
Reaksiyon puanı
14
[SDNTV]http://static.avast.com/tr-tr/i/loc/box-is.png[/SDNTV]

Antivirüs ve antispayware motoru
Yenilikçi tarama motoru, virüs, casus yazılım ve diğer zararlı unsurlara karşı koruma sağlar.
Gerçek zamanlı anti-rootkit koruması
Bilgisayarın işletim sistemi tarafından yüklendiğinde, sıradan tarayıcıların görmediği gizli zararlı yazılımları (“rootkit”) engeller.
Sessiz Koruma Duvarı
Sezgisel ve davranışsal analiz ile güvenli uygulamalar listesini kullanarak bilgisayar korsanlarını durdurur.
Antispam
MS Outlook içinde bir eklenti olarak ve diğer e-posta istemcileri için genel POP3/IMAP4 proxy olarak çalışan kapsamlı istenmeyen e-posta ve e-dolandırıcılık filtresi.
avast! WebRep
Topluluktan gelen geri bildirimlere göre, web sitesi ile ilgili güvenilirlik ve itibar değerlendirmelerini sağlar.
avast! CommunityIQ
Teknolojimiz seçkin avast! kullanıcılarından oluşan bir grubun gerçek web'de gezinme deneyimlerinden alınan (isimsiz olarak) verileri sağlamak için küresel bir sensörler ağı kullanır. Daha sonra, bu bilgiler tüm avast! kullanıcılarını, virüs ve virüslü web siteleri hakkındaki en güncel bilgilerle korumak amacıyla kullanılır.
avast! CommunityIQ sayesinde, avast! son 30 gün içinde 74.895 virüslü web sitesi tespit etmiş ve 122.464.309 kişinin bunları ziyaret etmesini önlemiştir.
Gelişmiş Teknolojik Özellikler
Başlangıç tarayıcısı
İS başlayıp altında yatan virüsleri etkinleştirmeden önce, bilgisayarınızı virüslere karşı tarar (artık Windows 7 ve Windows Vista için de geçerlidir).
avast! SafeZone
Diğer uygulamaların ne olduğunu görmemesi için yeni (temiz) bir masaüstü açar – bankacılık işlemleri ya da güvenli sipariş ve alışveriş için mükemmeldir – ve kapatıldıktan sonra hiçbir iz bırakmaz.
AutoSandbox
Kullanıcılardan şüpheli uygulamaları sanal Sandbox ortamında çalıştırmalarını ister.
avast! Sandbox
Bilgisayarınızı ve uygulamalarını sanal bir ortamda – böylelikle saldırılar hedef alınır (gerçek bilgisayarınız yerine) – çalıştırmanız için size ekstra bir güvenlik katmanı sağlar.
Desteklenen İS:
Windows XP SP2+ 32 bit
Windows Server 2003, Vista, 7'nin (32 bit ve 64 bit) sadece RTM versiyonları desteklenmektedir (Windows 7 SP1 RC de şu an için desteklenmektedir)
Desteklenmeyen İS:
Windows 2000
Windows XP 64 bit (herhangi bir SP yüklü)
Windows Server 2003 64 bit
Intelligent Scanner
Güvenli uygulamalardan oluşan bir beyaz liste sayesinde, zorunlu dosya taramalarının sayısını %80'e varan oranlarda düşürür. Güvenli olduğu tespit edilen dosyalar değişmedikçe tekrar taranmaz.
Sessiz/Oyun Modu
Otomatik olarak tam ekran uygulamaları algılar ve güvenlikten ödün vermeden açılan pencereleri ve diğer bildirimleri devre dışı bırakır.
Yeşil bilgisayar kullanımı
Verimli ve etkili teknolojisi sayesinde, daha az yer kaplar.
avast! Gerçek Zamanlı Kalkanları – 24/7 çalışan koruyuculardan oluşan bir ekip
Dosya Sistem Kalkanı
Açılmış/yürütülmüş dosyalar için gerçek zamanlı tarama.
E-Posta Kalkanı
Gelen/giden tüm e-postaları kötü niyetli yazılımlara karşı tarar (MS Outlook için özel bir eklenti kullanılır).
Web Kalkanı
Ziyaret edilen tüm sayfaları, indirilen dosyaları ve java komut dosyalarını tarar. Akıllı akış tarama özelliği sayesinde Web Kalkanı, web'de gezinme hızınızı düşürmez.
P2P Kalkanı/Anında Mesajlaşma Kalkanı
P2P programları aracılığıyla ve anında mesajlaşma veya “sohbet” programları kullanılırken indirilen dosyaları kontrol eder.
Ağ Kalkanı
Ağ tabanlı virüslere karşı iki ana bileşen ile birlikte koruma sağlar: zararlı URL'ler için URL engelleyici ve az yer kaplayan saldırı algılama sistemi.
Komut Dosyası Kalkanı
Web sayfalarında gizlenen kötü amaçlı komut dosyalarını algılar ve bunların bilgisayarınızı ele geçirmesine ve zarar vermesine engel olur.
Davranış Kalkanı
Virüs tanımları alınmadan önce, “sıfır gün” saldırılarını ve bilinmeyen kötü niyetli yazılımları durdurur.
Diğer
64 bit desteği
Windows 7 ve Windows Vista işletim sistemlerinin 64 bitlik mimari platformlarını destekler.
Sezgisel motor
Normal virüs tanımları ve virüs imzaları ile algılanamayan zararlı yazılımları proaktif şekilde bulur.
Kod emülatörü
Hem genel veri açma için, hem de sezgisel motor dahilinde dinamik dönüştürme (geleneksel kopyalamadan çok daha hızlı bir yöntem) kullanır.
Otomatik işleme
Virüs bulaşmış dosyalar kullanıcı yönlendirmesine gerek kalmadan otomatik olarak işlenir.
Akıllı virüs tanım güncellemeleri
Adım adım güncelleme, düzenli güncelleme dosyalarının boyutunu azaltır.
Hızlı güncelleme uygulaması
Virüs tanımlama dosyasına ait yeni biçim, kesintisiz bilgisayar kullanımı için güncelleme hızını artırır ve CPU/bellek ihtiyacını düşürür.
Çok iş parçacıklı tarama optimizasyonu
Yeni çok çekirdekli işlemcilerde tarama işlemini hızlandıracak ve avast! yazılımının daha da hızlı çalışmasını sağlayacak şekilde, büyük dosyaların çekirdeklerin arasında bölüştürülmesini sağlar.
Açılışta/Zamanlanmış tarama
Taramaları gece ya da bilgisayarınızı kullanmadığınız anlarda yapılacak şekilde ayarlayın.
Komut satırı tarayıcı
Taramaları doğrudan komut satırından yapar.

http://download333.avast.com/files/avast6final/setup_ais.exe

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Tşkler Keşke free ve pro sürümlerinide paylaşsaydınız..

Kaplan7

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ben Avast 5 free kullanıyorum ve memnunum.Aslında İnternet Security olsa süper olurdu.İlerde Avast İ.Security denemek istiyorum.Çok başarılı olduğunu okudum.

gonyalı42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bu Avast'a birtürlü güvenemedim nedense.

hasta99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben avas 5kullanıyorum ama koruyomu benimi kandırıyo anlamadım:))