Aurelien Chedjou Başakşehir'de

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
626
Ligi ikinci sırada noktalayarak Devler Ligi elemesine katılma hakkı kazanan Medipol Başakşehir, kadrosunu güçlendirmeye koyuldu. Başakşehir, Galatasaray'la sözleşmesi sona eren Aurelien Chedjou'yu 3 yıllığına renklerine bağladı

chedjoubasaksehirmanset.jpg

Spor Toto Süper lig’i ikinci sırada bitiren ve gelecek sezon kadro kalitesini yükselterek daha iyisini hedefleyen Medipol Başakşehir, Galatasaray’la sözleşmesi sona eren tecrübeli stoper Aurelien Chedjou’yu renklerine bağladı. Sağlık kontrolünden geçen Kamerunlu 3 yıllık sözleşmeye imza attı. Deneyimli savunma oyuncusu gelecek sezon 22 numaralı formayı giyecek.

Öte yandan Başakşahir Asbaşkanı Mustafa Saral, bazı yayın organlarında Fenerbahçe'yle sözleşmesi sona eren Hasan Ali Kaldırım'a yıllık 5 milyon 750 bin TL teklif götürüldüğünün iddia edilmesi üzerine, “Hasan Ali Kaldırım'a herhangi bir teklifte bulunmadık. Ayrıca telaffuz edilen rakam çok yüksek. Böyle bir teklifte bulunmamız durumunda takım içindeki dengeleri bozarız. Hasan Ali'yle herhangi bir ilgimiz yok” diye konuştu.

Transfer için gerekli görüşmeleri yaptıklarını da söyleyen Mustafa Saral, “1 orta saha ve 1 sol kanat alacağız. Mehmet Batdal'ın bir sakatlığı var. Onun durumuna göre de 1 forvet alabiliriz” dedi.

Medipol Başakşehir Aurelien Chedjou’yu 3 yıllığına renklerine bağladı

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Başakşehir kulübü resmen Fb, Bjk, Gs toplama kampına döndü

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Başakşehir kendini bir şey zannetti bu sene seneye ilk üçe giremeyecekler. BJK-FB ve GS arasında geçecek lig.

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Başakşehir kendini bir şey zannetti bu sene seneye ilk üçe giremeyecekler. BJK-FB ve GS arasında geçecek lig.

Bende öyle düşünüyorum lakin yinede zorlayacaktır 4 büyükleri.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bende öyle düşünüyorum lakin yinede zorlayacaktır 4 büyükleri.
Zorlasalar da bu seneki olmaz. Papaz her zaman pilav yemez. Özellikle Fenerbahçe epey güçlenecek. Beşiktaş' ı zaten dememe gerek yok muhtemelen yine şampiyonuz.

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Zorlasalar da bu seneki olmaz. Papaz her zaman pilav yemez. Özellikle Fenerbahçe epey güçlenecek. Beşiktaş' ı zaten dememe gerek yok muhtemelen yine şampiyonuz.

Ben fenerbahçeden yana öyle düşünmüyorum. Ruh yok adamlarda ruh.

Aykut kocaman çare olacak sanıyorlar ama ne kocaman ın öyle ahım şahım bir teknikdirektörlük kariyeri var nede bu ruhsuz oyuncularla bir yere varabilirler. En başından beri dediğim gibi Fb komple yeniden tasarlanmalı.

Gs ise bu çalkantılı dönemden kolayca kurtulacak gibi görünmüyor.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Ben fenerbahçeden yana öyle düşünmüyorum. Ruh yok adamlarda ruh.

Aykut kocaman çare olacak sanıyorlar ama ne kocaman ın öyle ahım şahım bir teknikdirektörlük kariyeri var nede bu ruhsuz oyuncularla bir yere varabilirler. En başından beri dediğim gibi Fb komple yeniden tasarlanmalı.

Gs ise bu çalkantılı dönemden kolayca kurtulacak gibi görünmüyor.
Sözlerinize katılmakla beraber fenerin iyi olacağını düşünüyorum. GS sezonu götüremez ama BJK ile FB arasında yarış geçer ve inşallah BEŞİKTAŞ' ım şampiyon olur.

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Sözlerinize katılmakla beraber fenerin iyi olacağını düşünüyorum. GS sezonu götüremez ama BJK ile FB arasında yarış geçer ve inşallah BEŞİKTAŞ' ım şampiyon olur.

İNŞAALLAH ;)

Son mesajlar