Atikmdag.sys oyun kapanırken sürekli mavi ekran hatası

Bu konuyu okuyanlar

whytfnot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ekran kartım Amd R7 260x ve sisteme sonradan taktım, psu ile birlikte almıştım 3-4 sene kadar önce, işlemcim i3 3220 3.30 Ghz. Daha önceden windows 7 ultimate kullanıyordum. Bu kadar sık olmuyordu sonra gittikçe sıklaşınca ve bir çözüm bulamayınca win10 geçtim. İlk 3-4 gün bir sorun olmadı. Sonra yine League Of Legends'ta her maç bitişinde düzenli olarak mavi ekran yiyorum. Dumb dosyasının ss ni aşağıya yükledim. Ek olarak istedikleriniz varsa onları da yükleyebilirim.
Denediklerim:
- BIOS updateledim.
- UDD den ekran kartı driverlarını güvenli modda kaldırıp başka sürümlerini yükledim. Win10'a otomatik olarak yükletmeyi de denedim. Şuan crimson sürümünü kullanıyorum ve hala devam ediyor.
- Memory test yaptım ramler için 0 error çıktı.
- HDD test yaptım 0 error çıktı.
- Ekran kartı stress test yaptım sorunsuz çıktı.
- İşletim sistemi değiştim. win7den win 10 a geçtim.
Her oyun sonunda yapmasa sıkıntı yok, geçen apex oynuyordum onda da alt tab attığım sırada verdi genelde oyun sırasında değil oyun sonunda veriyor. Windows7 iken oyun sırasında da verdiğini hatırlıyorum. Cidden çok sıkıldım artık bu durumdan yardım edebilirseniz çok memnun olurum.

Ekli dosyalar

• dumb.jpg
    dumb.jpg
    121.9 KB · Görüntüleme: 117

enes.wtp

Asistan
Reaksiyon puanı
772
Technopat Sosyal'e uğrayın ve @MayCrasH'ı etiketleyin, ismini verin. Minidump dosyanızı paylaşmayı unutmayın. Kesinlikle yardımcı olacaktır. Orada da ismin aynı şekilde.

Son düzenleme:

whytfnot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Technopat Sosyal'e uğrayın ve @MayCrasH'ı etiketleyin, ismini verin. Minidump dosyanızı paylaşmayı unutmayın. Kesinlikle yardımcı olacaktır. Orada da ismin aynı şekilde.
Oraya da aynı konuyu açıp dediğiniz kişiyi etiketledim. Ama ne kadar fazla kişiden yardım alabilirsem o kadar iyi olur. Burada da bilen varsa yardım ederse çok müteşekkir olurum teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu da minidumb dosyası: 040820-26015-01.dmp dosyasını indir - download

Son düzenleme: