Ati Ekran Driver Sorunu

wcskaya7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim bir laptop var.Daha önce bilgisayarım da windows 7 ultimate yüklüydü.Virüs Bulaşıp yavaşladıktan sonra format atmaya karar verdim.İnternetten indirdiğim windows 7 ultimate i ımgeburn programıyla dvd ye yazdırdım.sonra dvd yi taktım kurulum ekranını açtım sonra belirtilen aygıt bulunamadı hatası verdi.Sonra BİOS ayarlarında sorun olabilir diye bios ayarlarını kurçaladım.Neyse sonra internetten buldugum windows u yüklerken fare ile seçmek yerine enter a tıkladım ve kurmaya başadı.sistemi kurdu.Daha önce de kullandıgım device checker adındaki driver programını yükledim.driver ları buldum,indirdim,kurdum.Sonra sistem derecelendirmesini açtım ekran kartı dirver larını görmedi 1.0 puan verdi.bende yeniden başlat yapayım kendine gelir diyordum.yeniden başlat yaptım olmadı.Sonra aygıt yöneticisine girdim orada 3 tane yüklenmemiş aygıt vardı ikisi tanımsız biri video denetleyicisi . tıklıyorum ama bir türlü sürücüyü yükleyemiyor hata veriyor.Sonra ekran driverını kaldırdım.Ati nin sitesinden driver bulma programı indiriyorum fakat açtıktan 5 saniye sora kapanıyor.7-8 kere dendim yeniden başlat yaptım olmadı.olmuyor hala da.Sizce sorun ne olabilir.bir türlü ekran driverlarını algılamıyor...lütfenn yardım edin.....

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows 7
Sistem Özellikleri:
marka:datron
sistem:windows7 ultimate 32 Bit
ram:1GB
ekran kartı:128MB
İşlemci:Genuine Intel(R)CPU T 2080 1.73 GHz