Nvidia GeForce 680M Güncelleme Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Kolostro295

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar uzun zaman önce Monster ms-1762 model bilgisayarım bozuldu bilgisayarı her açmaya çalıştığımda ana kartından yanık kokuları geliyordu ve yaptırmaya param olmadığı için uzun bir süre boş kaldı en son bilgisayara ihtiyacım oldu da istanbul'da sıfır hata diye bir firmaya gönderdim bilgisayarda chipset değişmiş ve bios sürümleri değişmiş sanırım çünkü açılışta monster yerine msi display çıkıyor her neyse konuya geleyim boşta duran ssd diske windows kurdum ve tek tek driver ları indirip kurmaya başladım hepsi sorunsuz bir şekilde yüklendi ve bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra aygıt yöneticisinde Nvidia geforce 680m bağdaştırıcısında ünlem işaretini gördüm ve üstüne tıkladığımda Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. (Kod 43) hatası aldım bilgisayarı yaptırdığım yer yaptıkları ürüne 3 ay garanti vermişlerdi ve tekrar gönderdim sonra da ekran kartının çalıştığına dair video çekip gönderdiler ve windows 7 ve 8.1 kullanmamı söylediler bilgisayarım geldikten sonra ilk windows 7 ultimate kurdum ve driverları kurdum tek tek yine aynı hatayı aldıktan sonra windows 7 home denedim yine olmadı 8.1 10 derken hiçbir şekilde çalıştıramadım en sonunda nvidia experience kurdum giriş yaptıktan sonra güncelleme mevcut diye uyarıyı gördükten sonra güncellemeyi indirip kurmayı denedim tekrardan bilgisayarı yeniden başlatmamı istedi ve ben de yeniden başlattım aygıt yöneticisinden tekrar baktığımda hatanın hala devam ettiğini gördüm halen de devam ediyor hiçbir şekilde ekran kartımı kullanamıyorum bu konuda ne yapmam gerekiyor yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    225.7 KB · Görüntüleme: 442
  • 2.png
    2.png
    237.7 KB · Görüntüleme: 610