ATATÜRK Düşmanlığı Yapan Hoca

Bu konuyu okuyanlar

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Merhaba arkadaşlar . Bizim bir hocamız var . Her 3 derste bir Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü kötülüyor. Bende bir daha aynı şeyi tekrarlarsa bimer'e şikayet etmeyi düşünüyorum. Bir kaç sorum olacak .

1- Bimere şikayet ettiğimde adım vb. bilgilerim hocanın eline geçebilir mi ?
2-Bimerin cezası ne olacaktır ?

Cevaplarsanız sevinirim .

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Bunları şikayet et korkma. Adın eline geçmez merak etme. Öyle bir yetkileri yok. Ceza olarak pek bişey olmaz maalesef bu ülkede adam öldüren bile serbest kalıyor. Ki ülkenin başkanları bile Atamıza laf ediyor. İnşallah şu olayı bir Atatürkçü alırda.Güzel bir ceza verir.

Son düzenleyen moderatör:

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Kimliğin gizli şikayet edebilirsin. Görevden atılabilir hoca görünümlü yaratık. Cidden sinirlendim. Ondan sonra terör neden bitmiyor? Asacaksın böylelerini ama ispatın da olsun.

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Bunları şikayet et korkma. Adın eline geçmez merak etme. Öyle bir yetkileri yok. Ceza olarak pek bişey olmaz maalesef bu ülkede adam öldüren bile serbest kalıyor. Ki ülkenin başkanları bile Atamıza laf ediyor. İnşallah şu olayı bir Atatürkçü alırda.Güzel bir ceza verir.

Kimliğin gizli şikayet edebilirsin. Görevden atılabilir hoca görünümlü yaratık. Cidden sinirlendim. Ondan sonra terör neden bitmiyor? Asacaksın böylelerini ama ispatın da olsun.
Görevden atılsa yeter . Nasıl bir ispat alabilirim ki ?

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Mücadele et, pes etme, ceza alsın ya da almasın en azından elinden geleni yap.
Ortadoğuda diğer ülkeler gibi sömürge olmaktan bizi kurtaran bir lidere dil uzatanların da Allah cezalarını versin inşallah.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Video çekersende disiplin suçu eğer video çekersen kendini belli etmeyecek şekilde çek bir internet kafeye git ve ordan bimere gönder

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
Böyleleri bitmez. Biz yinede temizlediğimiz kadar temizleyelimki yenileri türemesin.

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738
Merhaba arkadaşlar . Bizim bir hocamız var . Her 3 derste bir Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü kötülüyor. Bende bir daha aynı şeyi tekrarlarsa bimer'e şikayet etmeyi düşünüyorum. Bir kaç sorum olacak .

1- Bimere şikayet ettiğimde adım vb. bilgilerim hocanın eline geçebilir mi ?
2-Bimerin cezası ne olacaktır ?

Cevaplarsanız sevinirim .

Evet adın belli olucak.
Görevden mene kadar gider ispatlanırsa

teamscriptim

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Hocam bir defa ben de BİMER ile iletişime geçtim. Şikayette kimliğin açık olup olmaması konusunda sizden izin alıyorlar. Bununla birlikte her iki durumda şikayet hakkında sizi bilgilendiriyorlar.

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738
Hocam bir defa ben de BİMER ile iletişime geçtim. Şikayette kimliğin açık olup olmaması konusunda sizden izin alıyorlar. Bununla birlikte her iki durumda şikayet hakkında sizi bilgilendiriyorlar.

Bu durum farklı. Şikayet edeni , şikayet edilenin bilmesi hakkıdır

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bunu naparsın senle çok ilişiği olmayan bir kişiye yaptırırsın ancak hocanın dokunamayacağı veya senle ilişiği olduğunu bilmeyeceği bir kişiye
Ama şu var zaten işten atılırsa ki büyük ihtimal atılır sana zaten hiçbirşey yapamaz

Son düzenleyen moderatör:

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Derstle telefonu kalemliğe kamuflajla kayda al. Sonra şikayetinde bu videoyu da koy ki o insan müsveddesi cezasını alsın

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Cevaplarınız için teşekkürler. Bu işi çözmeye çalışacağım

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Sakın kayıt falan yapma! Bir öğretmenin ders işlemesine milli eğitim bakanı bile karışamaz okul müdürleri bile sınıfa girmek için öğretmenden izin ister. Kendini yakmak istemiyorsan bunu yapma!!!

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Sakın kayıt falan yapma! Bir öğretmenin ders işlemesine milli eğitim bakanı bile karışamaz okul müdürleri bile sınıfa girmek için öğretmenden izin ister. Kendini yakmak istemiyorsan bunu yapma!!!
Hocam yapma allah aşkına. Adam İslam'a hakaret etse aynı tepkiyi verir misin?

Reaksiyon puanı
10,325
Kıymetli arkadaşlar, sizlere bu konuda bi kaç kelam etmek istedim. Evvelen Atatürk'ün kötülenmesine, karalanmasına kesinlikle karşı olan biriyimdir. Bunu yapanlara çok kızarım, asla tasvip etmem. Lakin bir hususun da bilinmesini isterim. Bu dünyada hata yapmayan ve asla hata yapması düşünülmeyen tek varlık Allah Tealadır. Peygamberler bile hata yapmaktan vareste değildir. Keza Kur'anda birçok ayetin Peygamber hatalarından bahsettiği bilinen bir gerçektir. Mesela açıp Abese suresine bakarsanız bunu ilk ayetlerinde Peygamber efendimizi nasıl haşladığını görürsünüz. Bütün bunlardan şunu anlıyoruz ki Peygamber dahi olsa hiçbir fani kul hata yapmaktan münezzeh değildir. Ve Atatürk de sonuçta fani bir beşer olarak, bir insan olarak hata yapacaktır, kusur işleyecektir. Bu son derece insani ve normal bir şeydir. Eğer hatasızdır derseniz onu ilahlaştırmış, putlaştırmış olursunuz ki bu da şirktir, küfürdür.

Yeşilokçu'nun şikayet ettiği şahsa gelince, muhtemelen bir düşmanlık hissiyle gerçekten kötülemiş de olabilir, ama şöyle bir hatası vardı diye eleştirmiş de olabilir. Umarım yeşilokçu kötüleme ile eleştiri arasındaki farkı bilerek bu konuyu açmıştır yahut şikayetini bu doğrultuda yapacaktır. Suç işleyen cezasız kalmasın elbet, ama -hakaret ve kötüleme değil- basit bir eleştiri için nerdeyse birinin yaşam hakkını elinden alırcasına hayatı karartılmaya çalışılmamalı diye düşünüyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Neredeyse bütün felsefeciler Allah'a hakaret ediyor. Çocuğa derste video çek diyorsunuz. Bekara eş bosaması kolay tabi okuldan atılacak siz değilsiniz....
Bizim felsefeci bildiğin hoca . Adam 12. sınıflar için yasin okutturmuştu bütün sınıfa

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Neredeyse bütün felsefeciler Allah'a hakaret ediyor. Çocuğa derste video çek diyorsunuz. Bekara eş bosaması kolay tabi okuldan atılacak siz değilsiniz....
Atılma cezası yok merak etme. Biz burada amaç olarak Ata'mıza hakaret eden o pisliğe haddini bildirmek için ne yapmamız gerekir diye düşünüyoruz.

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Hep birlikte şikayet edin. Susa susa sürmez bu işler.

Son mesajlar