Asus Zenfone Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

kakarot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugün kitkata güncelledim zen5'imi sanki pilde biraz düzelme farkettim. gerçi daha ilk günden anlamam zor ama yine de oyuna girip çıkmamla ani pil düşüşleri yaşamıyorum şuan için. önceki sürümde patır patır düşüyordu çünkü. bir de güncelleme yapmadan önce fabrika ayarlarına döndürmüştüm, çünkü bende haritalar kendi kendine açık kalıyordu ve pili tüketiyordu ve sistem uygulaması olduğundan kapatamıyordum da. resmen sömürüyordu pilimi. bu arada greenify uygulamasını tavsiye ederim arka planda çalışan uygulamaları durdurmak amaçlı güzel bir uygulama.

efekan198

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bugün kitkata güncelledim zen5'imi sanki pilde biraz düzelme farkettim. gerçi daha ilk günden anlamam zor ama yine de oyuna girip çıkmamla ani pil düşüşleri yaşamıyorum şuan için. önceki sürümde patır patır düşüyordu çünkü. bir de güncelleme yapmadan önce fabrika ayarlarına döndürmüştüm, çünkü bende haritalar kendi kendine açık kalıyordu ve pili tüketiyordu ve sistem uygulaması olduğundan kapatamıyordum da. resmen sömürüyordu pilimi. bu arada greenify uygulamasını tavsiye ederim arka planda çalışan uygulamaları durdurmak amaçlı güzel bir uygulama.
Ben ilk zamanda guncelledim hata verdi hersey gitmisti bu sole 1 ay dursun sonra guncellicem

MtonanZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son güncellemeyle baya düzeldi pil normalde gün sonunda(10-12saat) %20 lere inerken simdi günü tamamladı %15 i gördü özellikle ekran kapalıyken şarj yeme olayını bıraktı yavaştan düzene oturur artık :)

efekan198

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Son güncellemeyle baya düzeldi pil normalde gün sonunda(10-12saat) %20 lere inerken simdi günü tamamladı %15 i gördü özellikle ekran kapalıyken şarj yeme olayını bıraktı yavaştan düzene oturur artık :)
4.5 bile gelir buna soylentiler var 😜

MtonanZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4.5 nedir bilmiyorum ama android L için çalışmalar başlamış diyorlar yeni sistem değil de çoklu ekranı geri versinler bana o yeter :D

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Pil yönünden söylediklerin doğru ise bende yavaştan kit kata doğru yolumu alayım bari. Güncellemenin ilk geldiği günler yüklemeye çalışmıştım fakat olmamıştı. Peki kardeş başka artı veya eksisi varmı acaba ?

kakarot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla benim için en büyük sorun pil olduğundan bir tek ona dikkat ettim senin merak ettiğin başka ne var bilemedim. diğer yönelerinden memnundum çünkü telefonumun. eksi de şimdilik birşey görmedim. performansı hala akıcı onda da bir sorun yok. zaten asus ilk verdiği kitkat güncellemesini bir ara sitesnden kaldırdı sonra geri verdi. belki de ilkinde sorunlar olmuştur.

efekan198

Asistan
Reaksiyon puanı
0
valla benim için en büyük sorun pil olduğundan bir tek ona dikkat ettim senin merak ettiğin başka ne var bilemedim. diğer yönelerinden memnundum çünkü telefonumun. eksi de şimdilik birşey görmedim. performansı hala akıcı onda da bir sorun yok. zaten asus ilk verdiği kitkat güncellemesini bir ara sitesnden kaldırdı sonra geri verdi. belki de ilkinde sorunlar olmuştur.
Telefon tam olarak turkce degildi ya o meselq

MtonanZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yavaş yavaş ingilizce öğren sen teknolojinin dili ingilizce artik :)

kakarot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben farketmemiştim bile yarı ingilizce olduğunu o kadar gözümüz alışmış ki:D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Zenfone 6 ne zaman stoklara girer bilen var söyleyebilir mi ?

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Bugün Zenfone 5 almak için Teknosa'ya gittik babamla. Tam ING Bank kredisini alacaktık ki, babamın üzerinde başka bankadan kredi olduğu için ING Bank kredisi çıkmadı. Şans işte :)

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Zenfone 6 güzel telefon bekleneni karşılıyan bi ürün arkadaşım aldı benimde alasım geldi :)

Son mesajlar