Asus Zenfone Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Bende alıcam şu zenfone 5 i de nerden alabiliriz. Taksit imkanı olan bir yer varmı. Bunla ilgili yardımcı olurmusunuz. Taksitden kasıtım bazı yöntemlerle oluyomuş o yani :)

staryum

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende alıcam şu zenfone 5 i de nerden alabiliriz. Taksit imkanı olan bir yer varmı. Bunla ilgili yardımcı olurmusunuz. Taksitden kasıtım bazı yöntemlerle oluyomuş o yani :)
Taksit imkanı olan yer var mi bilmiyorum ama ben teknosa dan aldım, kasko falan yaptırdım 900 liraya falan mal oldu yaklaşık bana.

kakarot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefondan Ayarlar/Depolama ya gir sağ üste bağlantı işareti var ona tıkla ve Medya Cihazı'na tik işareti koy :)
yok hocam telefonla ilgisi yok başka bilgisayara bağladım direkt tanıdı telefonumu. o şekil bağlayabildim sarj olunca da güncellemeleri kurucam kısmetse. yani görmeme sorunu tamamen bilgisayarımdan kaynaklı. ikisi de asus olmasına rağmen :D

Mr.Awesome

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yok hocam telefonla ilgisi yok başka bilgisayara bağladım direkt tanıdı telefonumu. o şekil bağlayabildim sarj olunca da güncellemeleri kurucam kısmetse. yani görmeme sorunu tamamen bilgisayarımdan kaynaklı. ikisi de asus olmasına rağmen :D

Anladım. Ben yanlış anlamışım :D

MtonanZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Asus guncellemeyi sitesinden çekmiş sanırım bi sıkıntı olabilir bi sure bekleyin yeni güncelleme gelince yaparsınız

kakarot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Asus guncellemeyi sitesinden çekmiş sanırım bi sıkıntı olabilir bi sure bekleyin yeni güncelleme gelince yaparsınız

haha geçen klavye sorunu yüzünden kendi kendimi yerken de birden sen belirip beni kurtarmıştın şimdi de asus sitesinin altını üstüne getiriyordum nerede bu son güncelleme diye yine sen beni aydınlattın :D Allah razı olsun vallahi hızır gibi adamsın

staryum

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Asus un sitesinde firmware indirme bölümünde is yi windows seç orda telefonun yazılımı var indir kur tak telefonu tanır.

staryum

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aynen güncellemede sorun var

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Denedin mi mümin kardeşim?
Bugün sabah 8'de çektim şarjdan daha %46 :D deneyemedim :)
652f06be870412f845616994f6fdccce.jpg

efekan198

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ae0672c9e6d7ebf559b28222f2f891fc.jpg

Okuldan geldim telefon elimde ve sonuç değişik biraz oyun oyna

staryum

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Q
ae0672c9e6d7ebf559b28222f2f891fc.jpg

Okuldan geldim telefon elimde ve sonuç değişik biraz oyun oyna
Normal. Rr3 un grafikleri daha fazla diğerlerine göre :) yaklaşık 30 dk civarı oynadım öğle arası olunca rr3'u :) onun dışında müzik, clash of clans, 1-2 youtube dan video izledim
-bisey fark ettimde senin sistem az kullanmış :S benimki niye fazla? :D

Reaksiyon puanı
2
Arkadaslar zenfone 6 ile 5 arasında kaldım, ekranı büyük olduğu için 6 dan vazgeçtim. Zenfone 5 alıcam. Fakat önerirmisiniz? Bide android L alır mı ?

kakarot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Asus un sitesinde firmware indirme bölümünde is yi windows seç orda telefonun yazılımı var indir kur tak telefonu tanır.

onu da denemiştim :) ne yapsam da olmadı ama zaten kurdum güncelleştirmeleri başka bilgisayardan. bu bilgisayara da bir format farz oldu zaten biraz sapıtmaya başladı. bu arada daha önce sarjının az gittiğini söylemiştim ama başka bir arkadaşım da aldı zenfone 5 onda normalmiş ben oyun oynuyorum oyun derken de işte boom beach kurulu bende o çok yiyormuş sarjı. yani normal kullanırım diyenler bence alabilirler telefonu gönül rahatlığıyla. birisi de kamerası çamur gibi demiş. alakası yok fiyatına göre kamera performansı bence gayet iyi.

staryum

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bugun denedin mi?☺☺☺
Şimdi taktim 10 dakikada %10 doldurdu daha :D yaklaşık 2 saatte fuller diye düşünüyorum oynarsam falan :D
50 liraya 10,000 mAh olan power banklar varmış diye duydum ama bulabilirsen onu almak daha mantikli :D

efekan198

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şimdi taktim 10 dakikada %10 doldurdu daha :D yaklaşık 2 saatte fuller diye düşünüyorum oynarsam falan :D
50 liraya 10,000 mAh olan power banklar varmış diye duydum ama bulabilirsen onu almak daha mantikli :D
Varda onlari fazla kaliteli bulmadim yani seninkinden almam daha mantikli